ulyano• 26 октября 2018

Де знайти новий великий спальний мішок (на дитину від 2 років)

Добридень, порадьте, будь ласка, де можна купити новий спальний мішок осінь-зима, щоб замість удома ковдри використовувати. З попереднього (92 см) вже виросли, а штука зручна. Перерила півінтернету, б/у є, а нові тільки маленькі, нам великий від 2-х років потрібно.
Ruso• 26 октября 2018
в orchestra є

автор ulyano • 26 октября 2018
Ответ дляRuso
в orchestra є
не в курсі, що це, де це? можна конкретніше?
Marty• 26 октября 2018
Пошийте на замовлення.
Ruso• 26 октября 2018
Ответ дляulyano
дитячий франц. магазин, я там дітям брала https://fr.shop-orchestra.com/fr/chambre-bebe/turb...
погортайте, там є на різний вік і ріст
автор ulyano • 26 октября 2018
Ответ дляMarty
Пошийте на замовлення.
варіант. знаєте, хто за таке б узявся? 100 років ніде нічого не шила
автор ulyano • 26 октября 2018
Ответ дляRuso
погортайте, там є на різний вік і ріст
дякую, цікаво, а потім як отримати звідти не підкажете?
Ruso• 26 октября 2018
Ответ дляulyano
пошукайте серед СП посередника з вашого міста, щоб за доставку не переплачувати
автор ulyano • 26 октября 2018
дякую, шукатиму київських, мають бути