Да, я блондинка!• 10 октября 2013
Подскажите особо нуждающиеся в одежде детские дома.
Очень много одежды от моих деток. Все в хорошем состоянии.
Хотела бы отправить в детский дом.
Подскажите адреса особо нуждающихся, может кто-то отправляет?
Хотела бы отправить в детский дом.
Ми з подружкою плануємо зібрати речі наших хлопчиків і віддати одній родині (бабусі і дідусеві). Які виховують внука якому 1,4 роки. Самим по 74 роки. Батьки цього хлопчика постійно під мухою((((. Нас попросили зібрати хоч трішечки речей свекор моєї подружки.Якщо є бажання приєднуйтеся, будемо вдячні