Простецкая• 27 октября 2018
Пью антибиотик. Можно ли вечером бокал вина?
Просто сегодня день рождения))
Тарабарщина• 27 октября 2018
Насколько я знаю - то просто антибиотик не подействует. Так что можно я думаю. Когда-то была тоже такая проблема, правда не антибиотик пила, другие таблетки, вычитала что для усвоения лекарства лучше выпить таблетку за 2 часа до алкоголя или через 2 после.
belle.studio• 27 октября 2018
Вред совмещения зависит от группы антибиотика, но в целом при бокале вина ничего ужасного не случится, если вы сможете ограничиться одним бокалом.
belle.studio• 27 октября 2018
Ответ дляТарабарщина
Не совсем, при приеме некоторых групп антибиотиков и совмещении с этанолом может вызвать дисульфирамовую реакцию в самых тяжелых случаях которой возможен даже смертельный исход
Ответ дляТарабарщина
а теперь подумайте, выпадет день (дни) из схемы,
меньше положенного антибиотик пить нельзя - активизируются бактерии (уже мутанты), и все лечение к чертям.
Аноним_1532• 27 октября 2018
Смысл в вине при сеьезном подходе к лечению? Можно вкусненький коктейль б.а сделать из фрешей по типу Флориды
Тульский пряник• 27 октября 2018
Антибиотики это сильнейшая нагрузка на печень и весь организм, а вы еще хотите нагрузить вином.
Непогодка• 27 октября 2018
Если препарат реагирует с алкоголем, это обязательно указывают в инструкции.
Можно!
Бухать чи не бухать??
(Правда про антибіотики і алкашку)
ТЕКСТ ЛИШЕ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ТА ЛЮДЕЙ ІЗ ОЗНАКАМИ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ
Вітаєм усіх, хто повернувся живим з ’майовок’. А тих, хто сидів вдома і не зловживав теж вітаєм. Ви подовжили очікувану тривалість свого життя (за рахунок зменшення його якості)
Цей пост планувався до свят. Але в останній момент, враховуючи щєпєтільность теми і схильність деяких громадян виносити з тексту не те, що написано, а те, що хочеться, -- ми ссиканули. І вирішили перенести на період протверезіння.
Більшість із нас твердо знають і свято вірять, що алкоголь і антибіотики (АБ) -- несумісні.
А якщо ми скажемо, що це міф? Ну принаймні, частково.
Ми нарили 2 легенди, які пояснюють вищевказаний постулат:
- За однією з них міф виник під час Другої Світової. Через високу вартість виробництва пеніциліну, його масово екстрагували із сечі пролікованих солдат (більше 50% виводиться з організму у незміненому вигляді). Оскільки в госпіталях британським солдатам дозволялось пиво -- об´єми сечі значно зростали. Це збільшувало кількість роботи по перегонці і очищенню АБ. Тому командуванням було розповсюджено інформацію, що алкашка+АБ=пздц.
- В іншому джерелі мова йде про 50-ті роки. АБ широко використовуються для лікування гонореї і сіфачка. Але, коли пацієнт на курсі підбухує -- він з високою імовірністю ’зводить конци с концамі’ і передає трєпонемок далі паравозіком. Тому лікарі пустили байку про несумісність, щоб пацієнти до кінця прийому АБ (а значить ерадикації збудника) мали менше соблазнів плигать у гречку і всіх заражать.
Отак брехня стала спершу байкою, потім легендою, а тепер -- науковим постулатом.
Насправді ж, якщо ми запитаєм у Британського Національного Інституту Здоров´я:
’Чи можна бухати під час прийому АБ?’ (буквально), він нам скаже ’Вобщєто нєт. Но можна.’
Однозначно НЕ МОЖНА ЗМІШУВАТИ алкашку і метронідазол / тінідазол.
Пояснюючи професійним сленгом, така комбінація призводить до накопичення ацетальдегіду та зумовлює різке похуйовішання загального стану поцієнта.
Подібний ефект інколи (рідко) може дати алкашка + цефалоспорини / ко-трімоксазол (за деякими джерелами)
Алкашка + лінезолід = збільшує ризик лінезолідової гепатотоксичності ( за даними Британського Інституту це більше стосується бухла, яке не переганяли).
Ти запитаєш, що таке переганяти бухло? Тоді негайно закрий статтю! Тобі ше рано, малєнькій.
Найстрашнійший/найкласніший ефект дає комбінація еритроміцин + алкашка:
ПРИСКОРЕННЯ ВСМОКТУВАННЯ АЛКОГОЛЮ В КИШКІВНИКУ
Бистро прийшов -- вкинув стопарь -- поліз додому
В принципі ми перерахували всі основні страхи і застереження. Більш детально почитайте у двох посиланнях внизу.
Кароч, напивайтесь відповідально!
Чи шось в цьому дусі
P.S.
Гарячі фінські парні вирішили зробити своє рандомізоване дослідження з блекджеком і... антибіотиками.
Вони йбнули по рюмочці і захавали метронідазола. Рівень ацетальдегіду в крові не виріс.
От шо значить ’достічь дзена’.
Джерело:
Бухать чи не бухать??
(Правда про антибіотики і алкашку)
Кароч, напивайтесь відповідально!
Чи шось в цьому дусі
P.S.
От шо значить ’достічь дзена’.
Джерело:
Аноним_1532• 27 октября 2018
перша окгенда - ашик. під час війни виробницва по виготовленню пеніциліну були у Америці (тезнолрнія аннлійська, впроваджувалася на ресурсах Америки), невже логічно було сечу англ.солдат возити цистернами чи як на той бік океану?