Гидроусилитель руля• 29 октября 2018
Робота чи перспективи після декрету?
Наближається закінчення декретної відпустки, ніяк не можу визначитися, що робити далі. Дано - 32 роки, 2 дітей:
1. повернення на попередню роботу - зручний графік, всі соц. гарантії, з/п біля 10 тис., але за багато років вона мені набридла, не цікаво, нема кар"єрного росту, але можна працювати спокійно і без напрягу, паралельно займатися дітьми/гуртками
2. кардинальна зміна сфери діяльності, що передбачає курси, навчання, щось нове і цікаве, але нестабільний графік, заробітна плата в перспективі значно більша, тільки прийдеться розриватися між домом і роботою
Результат:
вже голосів:
44 (69.84%)
1 варіант
10 (15.87%)
2 варіант
8 (12.7%)
результат
1 (1.59%)
краще взагалі сидіти вдома
МисисПропер• 29 октября 2018
Если муж хорошо зарабатывает - то можно рискнуть. И няню нанять и вкладывать в своё развитие
Гидроусилитель руля
• 29 октября 2018
Ответ дляМисисПропер
няня не варіант через специфіку міста, добратися в школу, садок і на гуртки можна лише на власному авто, а нянь на машині нема
Пешеходик• 29 октября 2018
Ответ дляКинг-Конгша
Есть и на машине, вопрос в оплате
Гидроусилитель руля
• 29 октября 2018
Ответ дляПешеходик
Есть и на машине, вопрос в оплате
нема, в нас містечко (майже село), де всі один одного знають, знайти бабку, яка просто посидить з дітьми ще можна, а щоб повноцінно займалася, таких варіантів немає
Пешеходик• 29 октября 2018
Ответ дляКинг-Конгша
Тогда, да.... либо самой, либо няня с проживанием... подумайте что для вас важнее. Развиваться, работать в свое удовольствие, либо заниматься детьми...
Новогодняя пальма• 29 октября 2018
Ответ дляПешеходик
Это какие-то узкие стереотипы советчицы.
В реальном мире вкладывать в свое развитие в 32, куда важнее, чем в ’развитие’ 3-х летнего ребёнка
Гидроусилитель руля
• 29 октября 2018
Ответ дляПешеходик
в тому і проблема, що я сама зависла і не знаю чого хочу, з одного боку і вдома добре, з дітьми турбот вистачає, з іншого - розумію, що за кілька років я вже точно не захочу вчитися
Простецкая• 29 октября 2018
))) я бы написала учится, но вы сейчас должны дать четко ответы на пару пунктов. 1. логистика детей, возить-забирать .2. Болезни детей, кто реально будет сидеть, и это иногда не три дня, а и неделю и больше. Я так понимаю муж подстраховать не сможет?
Я училась, работала и на мне был Один ребенок, муж максимум отвозил в сад, все остальное на мне, было нереально сложно, хорошо на работе у меня спокойно относились попозже приду, пораньше уйду, если найдете человека который будет помогать с детьми, то учитесь, иначе это очень сложно.
Пешеходик• 29 октября 2018
Ответ дляКинг-Конгша
А работать и учиться не получится? Если работа не напряжная, может, в офисе можно будет и своими делами заниматься?
Гидроусилитель руля
• 29 октября 2018
Ответ дляПешеходик
ні, навчання в іншому місті
Гидроусилитель руля
• 29 октября 2018
Ответ дляПростецкая
Розвозом дітей займаюся тільки я, чоловік багато працює. В старшої - школа, англійська, плавання, танці, з наступного року плануємо переводити в ліцей, який ще дальше, ніж школа. Менший піде в садок і теж якісь гуртки потрібні.
Новогодняя пальма• 29 октября 2018
Ответ дляКинг-Конгша
А вас не пугает, что единственной вашей ролью в жизни будет ’водитель своих детей’?
Гидроусилитель руля
• 29 октября 2018
Ответ дляНовогодняя пальма
Це теж важлива роль, посада в мене зараз хороша, от тільки якось перегоріла і стало нудно.
Новогодняя пальма• 29 октября 2018
Ответ дляКинг-Конгша
Може і хороша, але страшно, якщо вона єдина...
Діти ростуть, а ви залишаєтесь просто їхнім водієм.
Розвиватися і займайтеся тим, що цікаво вам. Щаслива мама корисніша, ніж мама, що завжди поруч :)
Гидроусилитель руля
• 29 октября 2018
Ответ дляНовогодняя пальма
Тим, що справді цікаво, займатися вже не вийде, залишається вибирати між тим, що зовсім не цікаво, або трішки цікавіше
Простецкая• 29 октября 2018
Ответ дляНовогодняя пальма
Водитель своих детей, это на время, у человека есть должность и работа, через пару лет когда дети будут более самостоятельны, можно и на разрыв. Вы сами были в ситуации что надо кровь из носа быть где то по работе, у ребенка температура-понос-рвота, а муж в командировке, забыл на работе, нужное подчеркнуть? Когда нет нянь или бабушек или мужика на свободном графике, играть в бизнес-леди с двумя,детьми это анриал, я знаю кучу успешных людей, за всеми стоит подстраховаться в виде кого то.