Ра ру ра ру ра
не думаю что сразу 2 прибора сгорело..акая у вас разводка?один предохраниель на всё или на розетки один а на свет другой?
Може не включили автомат певної групи розеток: спершу всі вниз поставте потім по одному вверх... навряд чи витяжка від звичайного перебою згоріла.
Ну і дійсно перевірте розетки - включіть замість телевізора настільну лампу.
Популярные вопросы!
- Сегодня
- Вчера
- 7 дней
- 30 дней
+ 286
+ 70
+ 69
+ 66
+ 60
+ 48
ещё >>
Сейчас читают!
+ 68
+ 51
+ 21
+ 20
+ 19
+ 18
+ 17
Допоможіть шукаю людина яка розбирається в телевізорах !
Після того, я включила ричаги, не знаю як правильно називається, світло з’явилося , а телевізор і витяжка не включаються !
Згоріли ?
Потрібен майстер ) Київ !!!!