Аноним_1556• 10 ноября 2018
Температура у дитини 39
Вечером різко піднялась до 39 дитині 2,6 роки. Викликали швидку, зробили укол, впала.
Горло і дихання нормальне, соплі не біжать.
Ось зараз знову майже така сама, дала нурофен.
Зранку їдемо в лікарню, що це може бути таке? Ніяких інших симптомів немає, у нас перший раз така висока температура((
Беговая дорожка для носа• 10 ноября 2018
Початок інфекційного чогось, вірус.
В нас нирки давали таку температуру
Аноним_1556
• 10 ноября 2018
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Початок інфекційного чогось, вірус.
В нас нирки давали таку температуру
А ще були якісь симпотим у вас, окрім температури?
Аноним_1459• 10 ноября 2018
Симптоми захаорювання можуть з´являтися на другий-третій день. В нас таке було. Був або вірус, або грип, або горло. Автор, можливо варто зачекати 1-2 дні і не потрібно буде їхати в лікарню. Давайте дитині багато пити чаю і компоту і за потреби жарознижуюче. А якщо плануєте лягати в стаціонар, їдьте в лікарню. Там Вам запропонують госпіталізацію.
Дюймовочка• 10 ноября 2018
вариант банальной орви вы не рассматриваете?зачем скорая на температуру?
Дюймовочка• 10 ноября 2018
Ответ дляАноним_1459
вы это сейчас серьезно?с чем госпитализировать?с мамиными тараканами?
Аноним_1556
• 10 ноября 2018
Ответ дляАноним_1459
Звичайно не хотілось би лягати в стаціонар, але хоча б кров здати.
ПоэтеСССа• 10 ноября 2018
У нас в классе переболела половина детей - температура 39-40 и первые два дня болит голова, из симптомов больше ничего не появляется (ну может у пару человек только горло ещё красное было), всё проходит бесследно на 4-5 день.
Аноним_1459• 10 ноября 2018
Ответ дляВыступаю Я.
Хто здає кров під час захворювання? Ще такого не чула
Аноним_1459• 10 ноября 2018
Ответ дляДюймовочка
Я також не бачу потреби в госпіталізації чи здачі аналізу крові, коли дитина хвора. Видно,що у мама ще не досвідчена у лікуванні своєї дитини
Кокосиха• 10 ноября 2018
швидше всього ГРВІ, в дочки вже 5-й день температура, перші дні нічого не було, а на 4-й день додався кашель
Ответ дляВыступаю Я.
Ничего, просто темп 39 и вище, трудно сбивалась и снова бистро росла.
На 3 день сдали анализ мочи и все показало