ПочтальЁнша• 11 ноября 2018
Ви замовляли на Панамі?
Чи вишлють замовлення на Панамі не зареєстрованому користувачу? Замовила ще в четвер, ні дзвінка, ні посилки(
КрытыхРынков• 11 ноября 2018
Ответ дляАноним_1521
Перезвоните им. Такое, к сожалению, у них бывает.
Это ж Makeup... у них это в порядке вещей..
ПочтальЁнша
• 11 ноября 2018
Начебто нічого не ставила. Передзвонила, на автовідповідачі ми вам передзвонимо, ніхто не дзвонить. Не знаю чекати замовлення, чи вже махнути рукою
Левый Локоть• 11 ноября 2018
Заказывала на Панаме, все ок, звонили за полчасика что скоро будут, подождите еще. я и в кол-центр их дозванивалась