Пьяная вишня• сегодня в 08:36
Сніданок на схудненні 107
Добрий ранок, смачного всім!!!
Пьяная вишня
• сегодня в 16:04
Ответ дляГоворю відверто
Автор, не зупиняйтесь🤍 Наступна ціль 75 кг і вона буде🤌
А ще дивитись на те, як викручує озлоблених ваших хейтеров, чомусь приємно.
А мені сумно. Не розумію що з жіночками цими не так
Дякую за підтримку!!!!
⚘️
Дякую за підтримку!!!!
Пьяная вишня
• сегодня в 16:05
Ответ дляЗа ким я буду?
глядя на вас, думаю, может тоже свои завтраки показывать?))
я тоже худею.
как думаете, они вообще тогда ядом захлебнутся? 😂😂
я тоже худею.
Звісно, давайте, разом легше, і є мотивація, підтримка, натхнення чужими досягненнями
Огірок та Помідорчик• сегодня в 16:09
Ответ дляГоворю відверто
Не. Не будет
Пьяная вишня
• сегодня в 16:10
Ответ дляВилосипедниця
А ви читали мої коменти? Я ніде її не хейтила і не ображала. Я чесно говорячи не розумію чому ви мені це пишете. Але поспілкуюсь залюбки )))
Удалено администрацией...
Пьяная вишня
• сегодня в 16:12
Ответ дляПугачиха
Ну это хороший результат, вы молодец👍
Дякую!!! Зараз на морі булки розслабила трішки, повернуся додому - знову дисципліна буде і звична їжа.
Пьяная вишня
• сегодня в 16:13
Ответ дляБЦАшка
Удалено администрацией...
Пьяная вишня
• сегодня в 16:14
Ответ дляВилосипедниця
Нє, ну правда, ну ці яйця це ппц 😂😂😂 зате, я вдячна автору, за гарних співрозмовниць яких я тут знайшла
Дай Бог їй скоріше схуднути 🙏🏼
Хоч щось хороше від вас за день
Пьяная вишня
• сегодня в 16:19
Ответ дляПростоБелка
А если и так? ’Для жіночки це життя’. Так зачем рушить это життя, зачем его портить и отравлять?
Грустно это все.
Вы перечисляете клімакс, самотність, нереалізованість, недолюбленість. Во-первых, это только ваши фантазии на её счёт. А во-вторых, вдруг это правда (ну, допустим)? Тогда описанные проблемы + зневажливий тон ----- вот это уже не шутки. Т.е. женщину, которая хочет выгрести из проблем таким безобидным способом, можно клевать?
Грустно это все.
Дякую за підтримку!!! Слава Богу - все перераховане лише фантазії. Але тут клюють жорстко всіх - успішних, тих, хто х відчаю хоче виговоритися - всіх абсолютно, причину знайдуть.
Пьяная вишня
• сегодня в 16:20
Ответ дляПилосмок працює
Я не обязана отвечать на ваш вопрос, ведь так?
Я свое мнение изложила и да, мне очень жаль эту женщину, что ей приходиться таким образом вносить разнообразие в свое существование. Но это факт.
А вообще, всем на неё плевать)
В мене прекрасне, наповнене, яскраве, щасливе життя, то лише ваші фантазії.
Пьяная вишня
• сегодня в 16:24
Ответ дляПилосмок працює
Вы этим не сделаете её счастливее, нужнее и любимее))
Мені дуже шкода, але, будь ласка, не переносьте свої болі і проблеми на інших.
Я кохана і любляча дружина, мама двох чудових діток, сестра брата і сестер, донька найкращих батьків, улюблена племінниця і т.п.
Пьяная вишня
• сегодня в 16:26
Ответ дляГоворю відверто
А вы не понимаете какие именно люди пишут злые комменты?)
Я теж не розумію. Ці ж люди ходять між нами в суспільстві, що це за люди? Вони в житті такі ж, чи шифруються?
Говорю відверто• сегодня в 16:28
Ответ дляПьяная вишня
Они несчастны, болеют возможно, так выливают свою боль, пытаясь укусить кого то🫠
Пьяная вишня
• сегодня в 16:31
Ответ дляГоворю відверто
Шкода, просто не уявляю, щоб заходити в тему і писати таку жесть просто так вноніму, чи не аноніму.
Як правило в темах пишу, якщо знаю щось по темі, можу допомогти, підказати, чи вона мені цікава, якщо не моя тема, то мовчки виходжу і щось для себе цікаве шукаю.
Пьяная вишня
• сегодня в 16:50
Дівчатка, хто там хотів купальник, ловіть фото одного з. Я не інстаграмщиця, тому соррі, як змогла.
А жирна, товста автор пішла на другий заплив у море
Пилосмок працює• сегодня в 16:59
Ответ дляПьяная вишня
Болі у тієї, кому від переліченого списку не вистачає нічого..і яка кожною щоденно темою це доводить.
Пьяная вишня
• сегодня в 17:01
Ответ дляПилосмок працює
Ми вже все про вас зрозуміли, дуже шкода вас, але на інших це не транслюйте, будь ласка. Якщо чимось можу допомогти, то пишіть. Допоможу, може, і не я одна.
Пилосмок працює• сегодня в 17:01
Ответ дляПьяная вишня
Чому рідні не помічають ваших досягнень?
Пьяная вишня
• сегодня в 17:03
Ответ дляПилосмок працює
Чому ж не помічають - всі помічають і якщо спочатку були скнптиками, то потім почали підтримувати, це наскільки цінно і зворушливо Навіть малі підтримують і помічають.
Пилосмок працює• сегодня в 17:07
Ответ дляПьяная вишня
Так ’помічають’, що без щоденної думки чужих людей життя нема
Ідеальний пацієнт
За ким я буду?• сегодня в 17:44
Ответ дляГоворю відверто
Давайте, эта мадам озлобленная будет первым комментом писать «опять ваш долбанный завтрак», а потом такая «я ж без негатива, а автор собака злющая»
Уморительный спектакль)
ага, 💯))
За ким я буду?• сегодня в 17:50
Ответ дляПростоБелка
1. Автор сама кузнец своего счастья. И если она поняла, что такой метод помогает ей держаться на плаву, самомотивироваться, то бляха нафига её топить?
2. Не у каждого есть ресурс, чтоб сделать кого-то счастливым. Просто сделать комплимент, поддержать. Времена что ли такие, хз. Но пройти мимо ненавистной темы, или не обгадить - это же под силу ментально здоровому человеку. Разве нет? Ведь каждый, кто пишет грубости, он же осознанно делает больно, повышает градус злости в целом. Люди, очнитесь, зачем это делать?(((
Ну вот, уже первая реакция рука-лицо. Ну что ж.
полностью согласна с вами.
и думаю, что как раз злые комментарии пишут несчастные озлобленные на весь свет люди.
если у человека все хорошо, он не источает злобу.
тем более в такой абсолютно безобидной теме.
АсобеннАя• 2 часа назад
Я зрозуміла, що мене дратує в цих темах. Невідповідність назви змісту. Це якби намалювали яблуко на тарілці, а картину підписали ’яблуко впало з дерева’. Ніби і там і там - яблуко (читай - сніданок), але ж когнитивный дисонанс не зникає
Говорю відверто• 2 часа назад
Ответ дляАсобеннАя
А що саме не відповідає? На фото сніданок.. автор на схудненні, пазл склався)
Чемодан-Вокзал-Майами• 2 часа назад
Ответ дляПьяная вишня
Гарна!
Пьяная вишня
• 2 часа назад
Ответ дляПилосмок працює
Ідеальний пацієнт
Це не для думки, а для самодисципліни, щоб нічого зайвого не хом´ячити
Пьяная вишня
• 2 часа назад
Ответ дляАсобеннАя
Так, а що не так зі сніданками?
Пилосмок працює• 1 час назад
Ответ дляПьяная вишня
Яке відношення думка чужих людей, більшість з яких тут просто розважається, має до вашої особистої дисципліни?
Що з вами не так, що ви не в стані її контролювати самостійно? Та і навіть не думаєте це починати, дивлячись на те, що теми і з уже просто нікчемними пластиковими сніданками, продовжуються?
Ви ж самі усвідомлюєте, що САМЕ на фото, чи вже ні?)
Говорю відверто• 48 минут назад
Ответ дляПилосмок працює
Подивіться, що ви пишете. З вами що не так, ви собі відповіли вже?