Аноним_1528• 14 ноября 2018
При заміні паспорта в Києві фото приносити з собою чи фотографують на місці
І якщо приносити з собою, то скільки і якого розміру? Хтось міняв нещодавно?
Твоя подруга• 14 ноября 2018
Ответ дляАноним_1528
Звичайний, не закордонний.
Сейчас делают только ID карту, ничего приносить не нужно
Пез Году Неделя• 14 ноября 2018
На биометрический Вас сфотографируют в ЦНАПе. Если вклейка, то приносите с собой 4шт. Размер подскажут в фотосалоне.
Твоя подруга• 14 ноября 2018
Ответ дляАноним_1528
Серйозно? Паперові вже не видають? Ого, я відстала від життя.
да)))
Аноним_1528
• 14 ноября 2018
Ответ дляПез Году Неделя
Вклеювати не можу, бо дитина помалювала паспорт, треба міняти.
Твоя подруга• 14 ноября 2018
Ответ дляАноним_1528
Вот вся информация из первоисточника
Аноним_1528
• 14 ноября 2018
Ответ дляТвоя подруга
Вот вся информация из первоисточника
Дякую, прочитала. Там написано, що фото не треба, лише паспорт, свідоцтво про шлюб і народження дітей, я правильно зрозуміла? І записатися там же на сайті в чергу?
Твоя подруга• 14 ноября 2018
Ответ дляАноним_1528
Я список не изучала, но раз пишкт, значит так и есть.
Можно у них в очередь записаться, можно в ЦНАПе, там быстрее. Если Киев