Железобетон• 28 ноября 2018
Хвора мама. Хто як виходить із ситуації
Дівчата як ви виходити з такої ситуації. Мама живе окремо сама. Я з чоловіком працюю і дитина маленька. Мамі стало складно самій ходити і за собою доглядати. Зараз бігаємо по черзі з чоловіком до неіі, але це не вихід. Як правильно в цій ситуації поступити. Знайти жіночку яка б
її особисто допомагала, я можу варити їсти і прибирати.
Дайте будь ласка якусь пораду.
Бывает и такое• 28 ноября 2018
Поговоріть з чоловіком, мамою і вирішіть. Ніхто вам не скаже як правильно, в кожного по різному. Можете взяти жіночу, можете перевезти до себе
ИзЮмрудная• 28 ноября 2018
Может обратиться в районный Красный крест, и дадут помощницу.? Человек может приходить на пару часов. Или забрать маму к себе,если позволяют условия. Здоровья вашей маме, а Вам терпения....
Ромашкинная• 28 ноября 2018
Вы и сами все понимаете. Есть еще вариант к себе забрать.
Можно найти человека с проживанием у мамы.
Вы одна в семье?
Аноним Завхоз• 28 ноября 2018
сама досматриваю своих родителей и род мужа. 2 детей. разрываюсь. не работаю. из-за меня еще и субсидию всем не дали.
ПуФФынка_мисс• 28 ноября 2018
Ответ дляАноним Завхоз
похожая ситуация. Хотела оформить по уходу за свекровью 80 лет, так нужно кучу документов и вкк в больнице
МастерЮля• 28 ноября 2018
Маму бы однозначно забрала к себе ! Квартиру бы сдавали мамину..это же мама
.
Железобетон
• 28 ноября 2018
Ответ дляРомашкинная
Вы одна в семье?
Так одна. І не можу зрозуміти як правильно. До себе забрати не варіант так як це нічого не дасть бо нас дома коден день не має по 12 год. Ми у 8 год виходим і в 20 год. Приходим.
Звезда в шоке• 28 ноября 2018
Наняла бы человека и маме веселее, есть с кем поговорить, и в семье автора меньше разногласий по этому поводу.
Железобетон
• 28 ноября 2018
Ответ дляпицунда
все исключительно по деньгам... если потянете сиделку. нанимайте. если нет. может лучше маму к себе. а квартиру сдать
Дома цілий день. Нікого не має
PANTERA_KET• 28 ноября 2018
Ответ дляМастерЮля
.
Это же мама.понятно.но есть еще это же муж и это же дети и это же я...так хочу чтоб у всех были деньги на досмотр.пусть все будут здоровы.
Липка-прилипка• 28 ноября 2018
Ну какие тогда варианты у вас , только сиделка, берите на утро, до обеда, вечером сами будите приходить по очереди с мужем
Тра Ля Ля• 28 ноября 2018
Ответ дляЖелезобетон
А сколько маме лет и что со здоровьем?
Железобетон
• 28 ноября 2018
Ответ дляPANTERA_KET
Так а якщо свекруха. Вона ж теж мама.
Железобетон
• 28 ноября 2018
Ответ дляТра Ля Ля
А сколько маме лет и что со здоровьем?
Мамі 70. Нам по 30 років.
Я точний діагноз не знаю. Але ускладнення після складної хвороби.
Железобетон
• 28 ноября 2018
Ответ дляOlen4a
Мы в этой ситуации выбрали жить вместе. Да, временами весело, но в целом нормально.
Хтось у вашій родині дома сидить з мамою цілий день?
Бывает и такое• 28 ноября 2018
Як варіант забрати до себе, і брати жіночку хоч на пів дня. Вечорами, вихідними та й вночі мама буде під наглядом. Вам не треба буде розриватись на два будинки. І мамине житло можна в оренду. Але розмовляйте з чоловіком, як він вважає І чи мама хоче переїхати
Хранительница чешки• 28 ноября 2018
У меня похожая ситуация. Мама живет одна. Ей уже под 70. Ещё есть плохая наследственность. Не знаю что делать будем если что. Я в семье одна
Поросенка• 28 ноября 2018
Ответ дляOlen4a
Вкк? Впервые слышу. Мы без него оформили, просто по достижении 80 лет.
а для чего что-то оформлять нужно?! все равно ведь стаж никакой не идет.....?!
Ща как дам• 28 ноября 2018
Ответ дляПоросенка
если оформить уход, то можно оформить субсидию.
Хранительница чешки• 28 ноября 2018
Ответ дляOlen4a
Блин. У меня например негде жить вместе
Пиу!Пиу!• 28 ноября 2018
Ответ дляЖелезобетон
А якщо мамину квартиру здавати, а сусідню коло себе знімати для мами. Бо жити разом це капець всьому, а так зможуть і діти до неї бігати, і Вам з чоловіком час на дорогу витрачати не треба.
Xвостокрутелка• 28 ноября 2018
Запропонуйте мамі переїхати до вас. Але 99,9% вона відмовиться. Скажіть, що ви будете приходити 2 рази на тиждень, а їй найміть жіночку. Краще, щоб це була її знайома, сусідка.
Старші люди дуже інертні, треба якось м’яко це організувати.
Кили и Манджаро• 28 ноября 2018
Якщо мама не лежача, то однозначно забирайте до себе. От з лежачим хворим в невеликій квартирі і з дітьми це вже гірша ситуація.
Xвостокрутелка• 28 ноября 2018
Мій батько 5 років маму свою доглядав, зараз 2 роки дядька доглядає. Вони жили до останнього дня окремо, але лежачі. Батько вдвох зі своїм братом їздять вранці і ввечері. Миють, переодягають, годують, лишають обід, воду, мобілку. Ті на ліжку цілий день лежать, дивляться телек, але в основному сплять.
Я про те, що два рази на день по годині на лежачого в принципі достатньо, добу над ним сидіти не треба.
Xвостокрутелка• 28 ноября 2018
Ответ дляКили и Манджаро
можна посперечатися.Лежачого куди поклав, там і взяв. А ходячі можуть і двері відкрити, і газ пустити, да мало чого....