советский цирк• 06 декабря 2018
Субсидія
Хто знає, чи приймають ще в грудні заяви на субсидію? ? Чи лише до листопада приймали?
советский цирк
• 06 декабря 2018
Ответ дляСорока белобока
Принимают круглый год.
Дякую, бо мені сказали, що лише до листопада.
Боевая• 06 декабря 2018
Ответ дляСусановна
можно и в декабре но начисление суб. будет с декабря
неправда, субсидия будет с начала отопительного сезона.
Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує всі витрати на комунальні послуги. Навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні.
Боевая• 06 декабря 2018
Ответ длясоветский цирк
Незалежно від виду опалення - централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне опалення – у разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу у грудні, безповоротна допомога Уряду буде призначена з початку опалювального сезону.
советский цирк
• 06 декабря 2018
Ответ дляБоевая
Дякую!!