Отмотала своё• 07 декабря 2018

По переводу можна потрапити в садочок ?

Ситуація така ми стали пізно майже 6 місяців було дитині, на весну можемо піти в садочок який далеко від нас, але я не втрачаю надію потрапити в сад який біля нас, чи забути вже??
Булку Дай• 07 декабря 2018
Ви реєструвалися в електронну чергу?

Перловая Кашка• 07 декабря 2018
яке місто? в кожному свої порядки!
якщо про Київ, то перевод в садочок = заново стаєте в чергу і все іде з нуля.
так що, якщо вам потрібно потрапити в садочок поруч з вами, то не ідіть в той далекий садочок!!!
Вечный двигатель• 07 декабря 2018
ну так зарегистрируйтесь в очереди и ждите. я зарегистрировалась когда ребенку было 4 года, через два месяца пришло приглашение в сад.
автор Отмотала своё • 07 декабря 2018
Ответ дляБулку Дай
Ви реєструвалися в електронну чергу?
Так