10 декабря 2018

Дівчата, хто розуміє? Питання про інстаграм.

Дівчата, що це таке, коли заходиш в аккаунт людини в Інстаграм, а там просто білий екран і нік користувача. В чому причина?
skyski 10 декабря 2018
може там фото нема, новий профіль без фото
Патриотка 10 декабря 2018
аккаунт без фото )
Г@Л@В@ломка 10 декабря 2018
Означає, що Вас внесли в ЧС
автор Мочалкин блюз 10 декабря 2018
Ответ дляskyski
може там фото нема, новий профіль без фото
Ні, там просто повністю пустий екран...тільки нік зверху в углі.
автор Мочалкин блюз 10 декабря 2018
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Означає, що Вас внесли в ЧС
Я також так подумала....Проте, я останнім часом навіть в рекламі в інстаграм заходила по ссилці (відмічені профілі) і таке ж було у деяких, зовсім не знайомих людей. Дивно...Дякую за відповідь.
Атаманша 10 декабря 2018
Если вас занести в чс, то вы вообще человека не найдете,который вас занес
автор Мочалкин блюз 10 декабря 2018
Ответ дляАтаманша
Если вас занести в чс, то вы вообще человека не найдете,который вас занес
Спасибо за ответ!
Аноним_1502 10 декабря 2018
Не всегда это чс, я захожу периодически к человеку,который знать меня не знает, я не подписана на его страницу и никогда не ставила лайк. Потом через время все ок. Думаю, это какой-то глюк инсты
соняшка 10 декабря 2018
’.тільки нік зверху в углі.’..ппц
автор Мочалкин блюз 10 декабря 2018
Ответ длясоняшка
’.тільки нік зверху в углі.’..ппц
Що не так?)