Сегодня хотела отметится в своей любимой теме, но она закрыта. Увы.
Возьму на себя смелость открыть новую.
Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Пузата Хата• 09 ноября 2022
Ответ дляsymbol
Потрібно обирати Міжнародну авіадоставку з відстеженням
вибирала, але в моєму місті не підтягувало пункт видачі
НеВРотик• 09 ноября 2022
Ответ дляsymbol
💙Категорії тижня з 9 до 16 листопада:
🔹ЗНИЖКА 25% на Риб’ячий жир і омегу
🔹ЗНИЖКА 60% на улюблені товари брендів IHerb
🔹ЗНИЖКА 30% на вітамін К
Омега 100 кап 2.25$ при купівлі з Продуктами
🔹ЗНИЖКА 25% на Риб’ячий жир і омегу
🔹ЗНИЖКА 30% на вітамін К
Доброго дня. А як побачити список тих продуктів, при замовл яких омега 100 капс буде по 2.25$?
Пластилин_Колец• 09 ноября 2022
Ответ дляsymbol
💙Категорії тижня з 9 до 16 листопада:
🔹ЗНИЖКА 25% на Риб’ячий жир і омегу
🔹ЗНИЖКА 30% на вітамін К
🔹ЗНИЖКА 25% на Риб’ячий жир і омегу
🔹ЗНИЖКА 30% на вітамін К
А о котрій цей код почне діяти?
Молчалка• 09 ноября 2022
Доброго дня всім!
Підкажіть, будь ласка, чи можна цю омегу давати дітям?
14,6 і 4 роки.
Бо в відгуках пишуть про дітей. А в описі написано, особам до 18 років не можна.
Півлітра за таку ціну ну дуже спокусливо. Якщо давати по пів-чайної ложки, наприклад.
14,6 і 4 роки.
Ответ дляМолчалка
Доброго дня всім!
14,6 і 4 роки.
Можна, таке дозування в багатьох дитячих омегах, півпорціі тим більше
Молчалка• 09 ноября 2022
Ответ дляsymbol
Значить беру, дякую!
БезобидныйКрокодильчик• 09 ноября 2022
Ответ дляsymbol
Зустрічайте мегарозпродаж до Дня холостяків: знижка 22% на всі товари за промокодом 22DOUBLE11 до 11 листопада
код багаторазовий? чи по 1-2 максимум застосуванню?
Сумка с непогодой• 11 ноября 2022
Ответ дляsymbol
Доброго дня! Це сьогодні о 20,00 закінчується акція?
З цими відключеннями світла на довгий час нічого не встигаю...
Ще підскажіть, будь ласка, можливо знаєте, чи є на Айхерб щось дитині 9,5років по типу Ентерожерміни? Знову на ліки в малого пішов рефлюкс, здуття
Забыла что?• 11 ноября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Почитайте про альфа-галактосидазу. Це фермент, що знимає здуття. В наших аптеках є препарат ’ферментаза дуо’, якраз з цим ферментом. Зазвичай замовляю аналог на Айхерб, але якщо терміново, то подивіться. На Айхербі, до речі, дуже гарне кокосове вугілля; теж із альфа-галактосидазою.
Сумка с непогодой• 11 ноября 2022
Ответ дляЗабыла что?
В малого просто свого часу антибіотики один за одним дали по ЖКТ і буває тепер на ліки рефлюкс (зглатує так наче час від часу), вздуття, вчора ще й відрижка добавилася, щось підшлунковій не сподобалось, можливо щось в школі давали...в мене особлива дитина і не все скаже що їв в школі...та й всіляких препаратів, вітамінів тих же доводиться часто давати....
ХдеЯсь?• 11 ноября 2022
Підкажіть будь ласка, чи можна серрапептазу капсулу ділить напополам, висипать?
Барышня кисельная!• 11 ноября 2022
Не успела заказать по скидке(( интересно, будет еще в ближайшее время?
🖤iHerb оголошує масштабну Чорну п´ятницю з щоденними акціями!
🖤І перша акція - ЗНИЖКА 30% на бренди iHerb за одноразовим промокодом HBS30
до 20-00 17 листопада
💚Категорії тижня з 16 до 23 листопада:
🔹ЗНИЖКА 30% в рамках ЧП на товари ВЛАСНИХ БРЕНДІВ IHerb до 17.11❗️
🔹ЗНИЖКА 20% на добавки для ОРГАНІВ ДИХАННЯ
🔹ЗНИЖКА 20% на СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
Бренди тижня на фото
до 20-00 17 листопада
💚Категорії тижня з 16 до 23 листопада:
🔹ЗНИЖКА 20% на СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
Бренди тижня на фото
Ответ дляБарышня86
Доброго дня
В укорзині на крем знтжка -20%, чи варто чекати більших знижок? Переживаю, що можуть піднять ціни
Зараз на деякі товари цього бренду є 40%,тонери,сироватки. Може буде колись і на крем. А Ви ним користувалися? Теж дивилася на нього,хочу спробувати.