Крошка Енот• 29 декабря 2018
Кальцикер допоміг дитині?
Ортопед прописала дитині кальцикер і вітамін Д.
На сьогодні в її 4,5 є плосковальгуус і деформація грудної клітини. Танці не допомогли. Заборонила ортопед на пів року.
Будемо переходити в басейн і спробуємо масажі.
Кому ,що допомогло покращити стан дитини?
І ще, де той кальцикер знайти? Його не має в жодній аптеці....
Результат:
вже голосів:
11 (64.71%)
подивитись режультати
4 (23.53%)
кальцикер допоміг
2 (11.76%)
допомогло щось, а кальцикер чи масажі чи інше, то невідомо
0 (0%)
кальцикер не допоміг
Баба-царьлебедь• 29 декабря 2018
Это всего лишь кальций в суспензии. Прописывали для профилактики.
Печенюшка• 29 декабря 2018
дочці рік і місяць, за цей час пропили кальцикер двічі - в 8 міс і ось у рік. Після першого разу вилізло одночасно 4 зубі (до того навіть натяку на них не було) і впевнено сіла, тепер - поповзла і пробує стояти. Так само зняли дисплазію ТБС.
Препарат хороший. Купляли обидва рази вільно у аптеці, офіційно його ніби немає (бо закінчилась ліцензія чи щось таке), але коли питали просто у аптеці, то провізори відразу видавали, я так розумію старі запаси, зі строками придатності все було ОК.
Препарат хороший, нам його при гіпотонусі мязів і затримці фізичного розвитку і невропатолог радила,і ортопед-вертебролог
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляБаба-царьлебедь
Це кальцій в рідкій формі. Нічого іншого до 5 років не можна з кальцію.....
І якщо для профілактики,то що ж тоді для лікуіання????
Печенюшка• 29 декабря 2018
Забула доповнити, крім цього кальцію в суспензії, проходили курсами масажі регулярно, так що не знаю точно, він допоміг, чи все в комплексі
Аноним_1571• 29 декабря 2018
Автор, это просто кальций, причем в виде карбоната, что вообще-то не очень хорошо.
Карбонаты и глюконаты кальция усваиваются не так хорошо, как цитрат и аменоат (хелат).
Поищите любой препарат кальция цитратной или хелатной формы. Вит.Д можно отдельно, можно в составе препарата кальция. Кстати, кальцикер уже содержит вит.Д, зачем еще + его же?
Что касается действия, дочка с раннего детства принимает кальций (цитрат), прописали, потому что растет очень быстро и опережает возрастную норму, высокая. Если не даю, начинают болеть ноги.
Аноним_1571• 29 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Почему нельзя? Можно даже копеечные таблетки, растолочь и давать.
Баба-царьлебедь• 29 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вы считаете что ваш диагноз можно вылечить кальцием? Серьезно?
Сейчас с Айхерба жуём кальций.
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
В аптеках мені чітко сказали, що не має. Більше того в жодній аптеці України цих двох великих мереж не має і постачальники не можуть доставити. Бо і у постачальника не має .....
Що ж до вашої ситуації, то в такому маленькому віці, я б не казала, що це зробив препарат. Ми зняли проблему з ТБС просто зачекавши місяць і сходивши до іншого лікаря, як і з тим, що не робили УЗД мозку в місяць за направленім від невропатолога, а просто змінивши дещо в стилі харчуванні дитини. Тобто, в такому віці все іде дуже швидко і лікарі інколи тикають пальцем в небо. І зуби в 8 місяців, це також варіант норми.
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
Сісти, повзати і ходити - то стовідсотково більше допомогли масажі )))
Печенюшка• 29 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
я двічі купувала ВІЛЬНО у аптеці, хоча перевряючи наявність на сайті таблетки.юа, ніде цей препарат не відображався у наявності.
Ми от брали у аптеці мережі Бажаємо здоров´я, просто питали чи є, і нам продавали
Печенюшка• 29 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
не сперечаюсь
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляБаба-царьлебедь
Сейчас с Айхерба жуём кальций.
Я не спец по ортопедії. Бо і сама маю проблеми. Але я доросла і вже все склалось як є. Мало що можна змінити.
А дитина тільки росте. Хочу щоб було рівна і спинка і груди.
І я розумію, що не тільки кальцієм, але ортопед сьогодні чітко мазала, що в нас пішло за ці 6 місяців погіршення, бо я не давала ці препарати.
І якщо ви знаєте, чим вилікувати або покращити стан, то краще напишіть.
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляАноним_1571
Чому ж ортопеди про це мовчать? А говорит, що шукати кальцикер, і попередила, що можливо і місяць його шукати буду?
Печенюшка• 29 декабря 2018
Автор, в якому Ви місті?
Можу Вам купити,якщо ще є ті старі запаси у нашому місті, і Вам вишлю
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляАноним_1571
ВітамінД прописаний до червня, а кальйикер на 2 місяці.
А який саме препарат ви даєте? І скільки вашій доньці?
Печенюшка• 29 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
до речі, утому Кальцикері,як вам писали, автор, вище, у складі є Д3, то навіщо ще окремо його приймати? уточніть у ортопеда
Жерица ночи• 29 декабря 2018
Нам кальций запретили пить, хотя проблемы такие же, плюс дисплазии соединительной ткани и зубной эмали(. Ездили в Харьков. Сесчас пьем отдельно витамин д Киркленд
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
Вам пощастило. Як раз саме Бажаємо здоров´я я сьогодні відвідала. В аптеці не має, в Києві ніде не має, в жодній їх аптеці України не має, їх директор декілька місяців не можезамовити цей препарат.
Аноним_1571• 29 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Понятия не имею. Нам говорили - любой. Лучше не карбонат и не глюконат, поскольку эти усваиваются медленнее, но не критично. Может, Ваш конкретный ортопед молчит?:) И у Комаровского, кстати, можно найти о дешевом таблетированном кальции, что он тоже вполне подходит. Передозировки не бывает, избыток организм выводит очень быстро.
Но если нужна обязательно суспензия, я выше ссылку давала на айхерб. Покупаю дочке такой несколько лет, только по одной причине - он очень вкусный, как ванильное мороженное с апельсином. Но цена при нынешнем курсе не радует, посматриваю, чем заменить.
Аноним_1571• 29 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Сейчас пять с половиной, выше написала уже какой. По возрастной дозе столовую ложку, до 4 лет давала чайную.
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляАноним_1449
Кальцикер стал причиной запора у ребенка. Тяньши отлично помог.
Що таке Тяньші?
І у кальцикера є побічні у вигляді запору?
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
Автор, в якому Ви місті?
Я в Києві. Ой я чомусь під анонімом, звичка )))
Печенюшка• 29 декабря 2018
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
та Ви просто попитайте по аптеках свого міста і може і Вам так пощастить. Бо старі запаси точно є, а світити їх на сайтах не мають права, бо ліцензія закінчилась. Це мені в аптеці сказали, не я сама собі придимала.
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
Автор, в якому Ви місті?
Буду рада, якщо допоможете найти препарат.
Крошка Енот
• 29 декабря 2018
Ответ дляПеченюшка
Автор, в якому Ви місті?
Буду рада, якщо допоможете знайти препарат.
Печенюшка• 29 декабря 2018
Ответ дляКрошка Енот
я в Тернополі.
Коли буду у тому районі, де брала цей препарат, бо їжджу туди зі старшим до логопеда і буваю тільки двічі в тиждень, запитаю в аптеці чи ще є кальцикер і відпишу Вам в лічку.
Точно пам´ятаю, що брала місяць назад за 177 грн і казала провізор, що є ще 7 флаконів здається