Другий раз здав ноутбук на гарантійний ремонт, який купував у Фокстроті. Після першого ремонту пройшов тиждень і проблема повернулась, хоча видно що вінчестер поміняли (тоді сказали, що самовимикання через поганий вінчестер).
Питання: з того часу як віддав на ремонт другий раз вже пройшло більше 20 робочих днів, а ноут так і не повертають, кажуть що буде аж в цю суботу. Чи повинні мені відшкодувати ті дні, що пішли після 14-го дня, бо знайомий юрист каже, що є такий закон і там за кожен день мають давати якийсь процент від покупки?
Ответ дляBuyer9
Когда более одного ремонта по гарантии, то в сервисе уже можно сказать, что хотите вернуть за товар деньги. Сервис должен выдать какую-то справку и вроде бы вернуть сам товар с пломбой. Потом нужно это все отнести в магазин и вернут деньги.
це фокстрот і ремонтує.. вони в курсі.. Надсилають в Київ, як вони кажуть.
Ответ дляЛеска
У вас же є юрист, навіщо вам думка порадниць,??
Я б вже вимагала заміни на новий, якщо вже 2 раза ремонтований по гарантії.
другий раз ще не повернули з гарантії, тому і цікавлюсь що робити ))
konffettina• 11 января 2019
Ответ дляVovchik_1978
Да должны после 14 дней выплатить компенсацию, только если Вы написали в заявлении, что согласны на ремонт не более 14 дней. Так же, если не дали в пользование ноутбук на время ремонта, тоже компенсация. Должно быть заявление. Если у Вас 2 раза одна и та же поломка, обязаны поменять на новый или вернуть деньги.