Бритоножка• 14 января 2019

Зуд і свербіж над повіками.

Можливо хтось знає хороші засоби крем, мазь антигістамінні,свербить шкіра навколо ока після зняття косметики,або на пил,шерсть.
Нашли в капусте• 14 января 2019
покраснение есть?

Покорительная• 14 января 2019
аллерген для начала нужно убрать
Аннуитет• 14 января 2019
Ви впевнені, що це алергія? Зранку не сверблять повіки, там де вії?
автор Бритоножка • 14 января 2019
Ответ дляСанта Барбара
покраснение есть?
Так
автор Бритоножка • 14 января 2019
Ответ дляАннуитет
Після вмивання водою сверблять
Аннуитет• 14 января 2019
Ответ дляБритоножка
Після вмивання водою сверблять
Ну симптомів малувато, але я б Вам радила здати аналіз на демодекоз. При захворюванні сверблять повіки де вії... Можна здати аналіз в синево, наприклад. Від лікаря бумажка не треба. Вищіпнуть декілька вій.
Аннуитет• 14 января 2019
при демодекозі і почервоніння, і набряк невеличкий є, особливо зранку, і свербіж.
Подтяжка• 14 января 2019
Вам к дерматологу, реснички на анализ сдать
автор Бритоножка • 14 января 2019
Дякую всім

Нашли в капусте• 15 января 2019
а у меня бывает похожее, но проходит после того как помою там где свербит с дермазолом. Только врач может определить что у Вас