Кина_не_будет• 16 января 2019

Порадьте інтернет-магазин з великим вибором дитячого одягу

Порадьте який є інтернет-магазин з великим вибором дитячого одягу (не тільки немовлячого, а й для школярів). Типу Гарна мама, але там з вибором для розмірів, які цікавлять - печаль. Дякую!
Барышня_Смольный• 16 января 2019
Послушаю, тоже такой ищу

автор Кина_не_будет • 16 января 2019
Хочу додати, що Аліекспрес не підходить) Інтернет-магазин шукаю саме для можливості отримувати весь замовлений товар однією посилкою)
Барбитта• 16 января 2019
У нас цены страшные, давно заказываю все в США, даже трусы и носки.
Трое детей - 2, 7, 14
Чаще всего покупаю Олд Неви, Геп, Картерс, Ошкош, Чилдренплейс
Покупать у нас кофточку за 300 грн самую плохенькую у меня рука не поднимается, лучшего качества намного будет стоить там дешевле в половину
Вот для примера, курточка и джинсы
КонФФетОшка• 16 января 2019
Часто наших производителей известных брендов беру здесь, Моне, Like Mum, Suzie и другие

https://www.twincle-shop.com
Правильно_Валерчик• 16 января 2019
Некст
Менее Более• 16 января 2019
http://beemart.pl.ua/
автор Кина_не_будет • 16 января 2019
Ответ дляБарбитта
Трое детей - 2, 7, 14
Вот для примера, курточка и джинсы
А як саме замовляєте?
автор Кина_не_будет • 16 января 2019
Можливо, мені не так щастить, але я чомусь на іноземних сайтах ніколи не зустрічала дешевої ціни. Наприклад, взяти футболки. На гарна мама можна купити футболку від 100 до 200 грн скажімо. А на Некст - 400-500. Може я чогось не розумію, але один раз так помоніторивши ціни на іноземних сайтах, я до них і не поверталася.
Чебураха с перцем• 16 января 2019
Джордж

Барбитта• 18 января 2019
Ответ дляКина_не_будет
А як саме замовляєте?
Участвую в совместных покупках. На Фейсбуке зарегистрированы? Вот группа:
https://www.facebook.com/groups/OdegdaPoNizkimZena...