16 января 2019

Дівчата поможіть будь ласка

Маю таку ситуацію. Мамі передали свівт перевод, але її валютна картка заблокована так як термін минув картки. Проблема у тому що вона лежить в лікарні і не може ходити і саме головне що не відомо скільки ще буде лежати.
Підскажіть, порадьте будь ласка як вийти з цієі ситуації.
Картка приват банка. По дорученю не міняють , замовити он-лайн не можна так як не приносять додому валютні картки.
Я в шоці. Що робити
Lviv_foreva 16 января 2019
а до чого картка до свіфт переказу?
Lviv_foreva 16 января 2019
без доручення ви не отримаєте кошти
автор Цветик-семицветик 16 января 2019
Ответ дляLviv_foreva
а до чого картка до свіфт переказу?
До того що без картки не можна знімати. Гроші направленні на ту картку свівт переводом
автор Цветик-семицветик 16 января 2019
Ответ дляLviv_foreva
без доручення ви не отримаєте кошти
Є доручення з ним теж не можна. Спочатку казали що можна. Зробили доручення тепер не можна. Не а тільки власника картки у відділення банку.
автор Цветик-семицветик 16 января 2019
Поможіть будь ласка вийти з ситуації. Можливо є працівники прива банка
Спасатель Малибу 16 января 2019
Может можно вызвать к маме в больницу представителя банка и переоформить карту ей лично?
Стрекозей 16 января 2019
У вас есть доступ к ее Приват24?
Деньги поступили на счет. Переведите с него на другую карту.
Стрекозей 16 января 2019
*на другую ЕЕ карту
автор Цветик-семицветик 16 января 2019
Ответ дляСпасатель Малибу
Может можно вызвать к маме в больницу представителя банка и переоформить карту ей лично?
Вони їздять тільки з гривневими картками а з валютними ні. Тільки у відділенні видають
автор Цветик-семицветик 16 января 2019
Ответ дляСтрекозей
У вас есть доступ к ее Приват24?
Деньги поступили на счет. Переведите с него на другую карту.
Поиват 24 не має. Але є тільки ще одна гривнева картка пенсійна
Стрекозей 16 января 2019
Ответ дляЦветик-семицветик
Поиват 24 не має. Але є тільки ще одна гривнева картка пенсійна
ну так сделайте доступ в П24
и скиньте с валютной на гривневую

п.с. Или попробуйте это все сделать в терминале или банкомате.
Стрекозей 16 января 2019
раньше обмен валют в Приват24 был в будни до 16.00. Как сейчас, не в курсе.
автор Цветик-семицветик 16 января 2019
Ответ дляСтрекозей
ну так сделайте доступ в П24
и скиньте с валютной на гривневую

п.с. Или попробуйте это все сделать в терминале или банкомате.
Грошей не має на картці вони висять грубо кажучи в повітрі. Їх скинути можуть тільки на валютну
автор Цветик-семицветик 16 января 2019
Так пояснили в 3700
Не прохожу мимо 16 января 2019
Ответ дляЦветик-семицветик
Грошей не має на картці вони висять грубо кажучи в повітрі. Їх скинути можуть тільки на валютну
Сделайте виртуальную валютную, потом перебросьте в рабочие дни с 10 до 16 (по моему в это время можно) на пенсионную
автор Цветик-семицветик 16 января 2019
Ответ дляНе прохожу мимо
Сделайте виртуальную валютную, потом перебросьте в рабочие дни с 10 до 16 (по моему в это время можно) на пенсионную
Буде рахувати курс долара по приват 24?
Стрекозей 17 января 2019
Ответ дляЦветик-семицветик
Буде рахувати курс долара по приват 24?
конечно