Аноним_1539• 25 января 2019
засіб для пом´якшення нігтя на нозі
Порадьте дієвий засіб. Кут нігтя розділяється і важко дістати, він ну дуже твердий! Через це колить і виростає. Минулого року оперували через це. Хочеться його розмягчити чимось щоб легше було зрізати і запилювати, щоб знов не оперувати... Колись тут писали про якісь краплі, а я загубила...
Диверсификация• 25 января 2019
Читала колись, що ніготь можна пом´якшити, поклавши на ніч на ніготь маленький шматочок вершкового масла і замотати кульочком.
Миссис Буркул• 25 января 2019
Мой муж держал ноги, около часа, в горячей (терпимой для тела)воде с содой и солью - очень хорошо распарил и срезал.
Дружная семейка• 25 января 2019
Гарбуз.Точніше оті нитки,що в середині,де насіння,на ніч мотають.
Тільки не знаю,чи можна його зараз десь купить.
Аноним_1539
• 25 января 2019
Ответ дляДружная семейка
Ви пробували?
Бабка в тапках• 25 января 2019
Ответ дляАноним_1539
Ви пробували?
мой проверенный способ: йододицирин
Бабушка Бетман• 25 января 2019
Обратитесь к подолгу, поставьте титановые нити и забудьте об этой проблеме.
Дружная семейка• 25 января 2019
Ответ дляАноним_1539
Ви пробували?
Бабуся завжди так робить,вона вже сама не може обрізать,я хожу,нігті м´які стають.
Аноним_1539
• 25 января 2019
Ответ дляБабка в тапках
мой проверенный способ: йододицирин
На шкіру можна? Як ви ним користувались?
Гравицапа• 25 января 2019
Ответ дляДружная семейка
и я тыкву приматывала на вростающий ноготь, реально помогает
Аноним_1539
• 25 января 2019
Ответ дляКотик-Пупсик
Gehwol Fluid на Makeup заказывала по совету подолога.
Дякую! А як користувались ним? Ніготь ставав мяким назавжди, чи на короткий час, як після розпарювання?
Борщец• 26 января 2019
Ответ дляАноним_1539
На короткий час, але можна було добре стригти вростаючий ніготь.