Безберлоги.ру• 27 января 2019
Як сивіє волосся після фарбування?
Мені всього 30, а почало з´являнися сиве волосся. І не поступово і повільно від кореня до кінчика, а відразу і раптово вся волосина стає сива. І таких волосин вже з десяток. Думаю пора фарбуватись. Але як сивіє волосся після цього? Буде так само, як у мене зараз, раптово повністю сива вся волосина, чи сивина буде повільно йти від кінчиків по мірі росту волосся?
Налогообложу• 27 января 2019
Від коренів буде відростати сиве. Там де вже пофарбовано - не посивіє. Може стати трохи світліше, ніби фарба змилась, але не повністю.
Синди Кроуфорд• 27 января 2019
Фарбування не впливає на стадію посивіння
З 19 років сивію з 20 фарбуюсь
Зараз 37
З 19 років сивію з 20 фарбуюсь
Зараз 37
Безберлоги.ру
• 27 января 2019
Ответ дляСинди Кроуфорд
З 19 років сивію з 20 фарбуюсь
Зараз 37
З 19 років сивію з 20 фарбуюсь
Зараз 37
Я маю на увазі на швидкість сивіння. Якщо будуть і далі з´являтись раптово повністю сиві волоски, то не бачу змісту фабуватись. Якщо сивина будейти повільно від коренів, буду фрбуватись
Безберлоги.ру
• 27 января 2019
Ответ дляНалогообложу
Дякую. Хотілось би щоб так і було. Тоді можна фарбуватимь.
Голубая устрица• 27 января 2019
Ответ дляБезберлоги.ру
Смысл покраски - не ходить седой.
Дело было давно• 27 января 2019
А я ненавижу свои русые волосы оттенок пепельный серый в 29 я как бабушка серая мышь
Семен Семеныч• 27 января 2019
Ответ дляБезберлоги.ру
По всей длине седеет. При окрашивании- корни будут седые, а остальное просто светлее тона краски. Структура волос меняется, нужен уход.
Аноним_1523• 27 января 2019
Ответ дляСемен Семеныч
Не вся волосина, сразу седеет. Есть такие, что постепенно. Есть, что сразу седая. Можно проверить гормоны , особенно надпочечников.
Семен Семеныч• 27 января 2019
Ответ дляАноним_1523
Если уже реальная седина, то по всей длине. Процесс быстрый. Но я согласна, что все мы разные
Аноним_1523• 27 января 2019
Ответ дляСемен Семеныч
Нет, она может быть и постепенно. На корне седая , а с серидины еще свой цвет. Седину можно восстановить, но это процесс слодный и слать надо кучу анализов. Это я говорю, за неполную волосину т.к. , организм дал сбой. Если щаложена ранняя седина генетически, то это модно поитомозить, но все равно, пигмент рано или поздно уйдет.