МаксХмара• 05 февраля 2019

7-річний син сказав, що не буде їсти м"ясо

Я погодилась, в принципі, в тому мясі нічого і немає, крім антибіотиків....воно все наштрикане. і не кжіть про домашнє, коли сам виростив та вигодував зерном, овочами - це ще більш-менш...покупне годоване всим підряд.
Вирішили лопати більше круп, овочів, фруктів, яєць, молочки, сухофруктів, горіхів, риби (самої простої -скумбрія, сельодка:), любимо засолювати або ж у духовці скумбрію і мойву готувати.

ковбас, сосисок взагалі не їмо.

буде в нас такий собі експеримент на місяць.

щодо себе. мій експеримент - то вже майже три роки не їм супів...в туалет (хоч і маю міцний шлунок ходжу однаково добре, що з жвиванням супу, що без)

як ви ставитесь до подібних вибриків дитини? заохочуєте?
автор МаксХмара • 06 февраля 2019
Ответ дляАноним_1512
Извините, я- гинеколог и не представляю как отказ от мяса может спровоцировать гинекологичемкие проблемы. Кто то вам лапшу на уши навешал. Имхо
згодна) дякую Вам!

автор МаксХмара • 06 февраля 2019
Ответ дляНаверняка
От коли буде 18 років тоді і буде вирішувати чи буде їсти чи ні, а поки організм росте і формується-має отримувати все необхідне, втч і м`ясо. Можна так приготувати, що не буде знати, що це м`ясо
дитин має право на вибір не тільки у 18 років.
бідні ваші діти(
Колупалочка• 06 февраля 2019
Ответ дляКондуктор трамвая
рецептик дасте?)
готовите рыбу в кляре или запекаете и - говорите ребёнку что это очень полезное и редкое блюдо ’бразильская курица’ )))
автор МаксХмара • 06 февраля 2019
Ответ дляКолупалочка
а якщо кісточка попадеться?))) я не смажу майже нічого. більше запікаю