Зарядка для хачапури• 12 февраля 2019

Кто работал в окружной избирательной комиссии поделитесь?

Девочки, предстоит мне работа в ОВК на этих выборах Президента. Раньше даже в ДВК не работала. Это первый раз. Кто уже работал поделитесь опытом - тяжело ли очень и может есть какие-то подводные камни и сколько платили от государства. Спасибо!
Праздничный сервиз• 12 февраля 2019
Работала, когда была студенткой старших курсов. Тяжело только в том, что сутки там находилась. А в этом году вообще сложно может быть, т.к.членов комиссий и наблюдателей аж от 44 человек будет. Оплата в мое время была такая себе...

Дніпрянка• 12 февраля 2019
Жеребкування в ОВК ще не було, можете і не потрапити.
Складно, платять мало, доларів сто за місяць. Присутньою треба бути майже весь місяць щодня і з ночі голосування цілодобово пару діб.
Кондуктор маршрутки• 12 февраля 2019
Ооо, мне только что звонили, предлагали наблюдателем, вот тоже думаю идти или нет
Бывшая блондинка• 12 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
платят гоораздо больше! не попасть туда
Дніпрянка• 12 февраля 2019
Ответ дляБывшая блондинка
платят гоораздо больше! не попасть туда
Дівчина питала про оплату від держави. Там зазвичай мінімалка, 3200 в місяць.
В штабах різних негідників доплачують жирно. Але буває й кидають, на минулих виборах члени ДВК від Думчева бігали плакались, що їх кинули і штаб зник.
Инста_Богиня• 12 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
Жеребкування і не буде. Кожен кандидат має право мати одного члена в ОВК і ДВК. На цих виборах верхньої граничної межі в кількості членів немає. Буде весело)))
Дніпрянка• 12 февраля 2019
Ответ дляИнста_Богиня
Це де ви таке прочитали?????

Инста_Богиня• 12 февраля 2019
Від держави оплата дуже маленька. Туди ідуть, бо гарно платять штаби, але то не всі, і можуть кинути(
Инста_Богиня• 12 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
Це де ви таке прочитали?????
в законі про вибори президента. Сама часто працюю на виборах, в темі
Дніпрянка• 12 февраля 2019
Ответ дляИнста_Богиня
Не було там такого, це якісь свіжі правки. От блін, пошла шукати. Дякую, що сказали.
Инста_Богиня• 12 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
Навіть голова ЦВК Сліпачук, говорила в новинах, що через таку рекордну кількість кандидатів, якщо всі покарають всі ОВК і ДВК, то на виборах буде працювати більше мільйона людей
Инста_Богиня• 12 февраля 2019
Не покарають, а покриють, подадуть
Дніпрянка• 12 февраля 2019
Ответ дляИнста_Богиня
Не покриють, там купа технічних кандидатів, від половини може й будуть члени ДВК-ОВК. Хоча побачимо.
Дніпрянка• 12 февраля 2019
А про мільйон чоловік - то в країні безробіття, всі при ділі, бюлетені рахують, якусь копійку отримають. Та ще й два тури. І залишиться Петя.
Така собі зайнятість населення. Ще восени парламентські будуть
Инста_Богиня• 12 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
Я думаю в ОВК всі покажуть, а в ДВК людей не вистачить. Технічні для того і йдуть, щоб інші кандидати подали своїх людей в комісії від них. Я пам´ятаю в 2012 році в мене більш ніж половина комісії були з одного штабу Партії Регіонів, а партії просто страх : Руська єдність , зелені і т.д. штук 10. Це один із способів маніпуляції. Зараз наприклад штаби Порошенка набирає по 9 людей на дільницю. Один від Порошенка, решта по документах від інших, але працювати будуть то на одного)
Дніпрянка• 12 февраля 2019
Ответ дляИнста_Богиня
Погоджуюся, десь так і буде. Оскільки все одно залишиться Петя, вся ця суєта не має особливого значення. Хтось заробить якусь копійку.
автор Зарядка для хачапури • 13 февраля 2019
Дівчата, усим дуже дякую за коментарі та відповіді! Розкажіть хто був реально в ОВК - що найскладніше крім дня голосування. Багато закидають заявами, скаргами? Чи чесно по формулі призначали керуючий скад голів та секретарів в ДВК - чи все рішала голова одноосібно? Скільки длився робочий день у звичайні будні? Маю дитину молодшого шкільного віку - треба на період цієї роботи шукати людину яка допомагатиме з дитиною? Мені налапшували що їздити кожного дня не треба буде, але щось не вірю...
Підскажіть будь ласка ще які речі треба з собою брати на добову роботу в день виборів? З вашої практики: якийсь змінний одяг взуття зручне чи може чайник, які продукти краще - там випускатимуть взагалі до магазину наприклад?
Ответ дляКондуктор маршрутки
я чула що спостерігачем набагато простіше ніж членом ДВК- якщо нормально пропонують йдіть!

Дніпрянка• 13 февраля 2019
Ответ дляЗарядка для хачапури
Нічого там складно нема, зазвичай пів-комісії має досвід роботи в ОВК, вам все розкажуть. Будете куратором півдесятка ДВК, от вони і будуть вам щодня морочити голову, але здебільшого по телефону. Раз в кілька днів треба чергувати в ОВК по графіку. Зазвичай там є і чайник, і кава-чай. Туфлі-тапки навряд чи пригодяться, у нашому приміщенні взагалі нема опалення, то ще й обігрівач є.
Дитину кудись пристройте на останній тиждень перед виборами і пару днів після виборів, будуть гарячі денькі по видачі бюлетенів, а потім безперервне засідання пару діб, поки все не приймете від ДВК після голосування. Бо додому будете приходити тільки спати, і то недовго.
автор Зарядка для хачапури • 14 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
Дякую!!!