ВсеЧетко• 18 февраля 2019
Свекровь пришла на свадьбу сына в белом платье
Результат:
вже голосів:
637 (52.34%)
Не имеет значения
392 (32.21%)
Это нормально
138 (11.34%)
Это ненормально
50 (4.11%)
Результат
No problems• 18 февраля 2019
У подруги свекровь (тогда ей было 45 лет) сразу после свадьбы втихаря забрала ее свадебное платье, никто не понял, что она в сумке спортивной потащила, потом только кинулись.
Она сказала потом,ч то ей тоже замуж выходить скоро, пригодится, а невестке оно больше не нужно.....
Ответ дляДніпрянка
Зазвичай гості це близькі люди нареченої і поділяють її радість, визнають її право в цей день бути найкращою.
а хто ій мішає бути найкрасивішою? чиісь білі штани чи згаданий тут білий сарафан?
чи якщо свекруха вдвічі старша за молоду влягне білий костюм, то молода різко уродкою стане?
що ща стереотипи?
ви просите родину розділити свято, радість, а потім фукаєте в спину за невірний одяг?
що ща стереотипи?
Ответ дляliberdih
що ща стереотипи?
Не фукаю, бо родичі в курсі, біле і чорне на весілля не носять.
Ответ дляNo problems
ачьотакого
Ответ дляАноним_1488
Можно мне ссылку. Я конечно маловероятно, что попаду на королевскую свадебную церемонию, но не теряю надежды выдать замуж сестру
А вот, к стати, еще:
Бэкхем (на фото) приперлась вообще в черном. Не траурном, а черном - разницу, как говорится, улавливаете?
весілля це ж радість, свято. кличете гостей розділити його. порадіти разом
гості також хочуть бути гарними і святково вдітими. і якщр вже так сталось, що хтось купив білий чи чорний костюм, тр ніяк не говорить про те, що гостям насрати на молодих
нащо ті стереотипи в голові тримати і на форумах обсуждати
Аноним_1490• 18 февраля 2019
Ответ дляNo problems

Аноним_1514• 18 февраля 2019
Ответ дляNo problems
Тут нужно ее докторам показать
Дерево береза• 18 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
На пристойних весіллях.
На нормальных свадьбах, которые делают для себя , а не для села, можно прийти в любом наряде, хоть в джинсах, хоть в белом и перьях, главное - без камня или змеи за пазухой)
Аноним_1514• 18 февраля 2019
Ответ дляДніпрянка
На пристойних весіллях.
А если гости голые устроят оргию то это приличная свадьба?
Ответ дляДніпрянка
На пристойних весіллях.
Подивіться на фото з королівської церемонії вінчання у церкві та весілля, зокрема на те, скільки на фото білих, чорних, червоних, жовтих та інших яскравих нарядів. А потім розповідайте про правила пристойності та дрес код, прийняті у вашому, не в образу будь сказано, захолусті:))):
Там, зокрема, і відомі персони жінки в чорних вбраннях наявні.
Не потрібно бути такими зашореними. Пристойність не в тому:))))
Запыхалась• 18 февраля 2019
А я пойду на свадьбу падчерицы вот этом.
За все вырванные годы!!! :)))
Лунтик-паунтик• 18 февраля 2019
Ответ дляАноним_1514
конечно, они не в черном и не в белом, остальное можно)))
Аноним_1514• 18 февраля 2019
Ответ дляЗапыхалась
За все вырванные годы!!! :)))
Не загрузилось
Лунтик-паунтик• 18 февраля 2019
Ответ дляLesya_74
та Вы шо? неуважение к невесте, поприпирались в белом, чкреом, красном, нигадяйки, ай-я-я-й.
Запыхалась• 18 февраля 2019
Ответ дляАноним_1514
И фату оденьте,что бы было веселее
Да хоть две! :)))
Барбитта• 18 февраля 2019
Ответ дляКурочка-чубаточка
Может это её личный траур .
Некоторые народы белое на похороны надевают
Фрекен бок• 18 февраля 2019
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я только с советчицы узнала что на свадьбу гостям запрещено приходить в белом
И в черном
Ответ дляДерево береза
Весілля роблять в першу чергу для наречених. І якщо наречена знає цей звичай, а ви як гостя прийшли в білому платті, то ви образили наречену у її щасливий день. Те саме з чорним платтям - ви прийшли у траурі на її весілля.
Що подумають гості, в принципі, байдуже.