Трактор Вика• 21 октября 2013
Дайте, буль даска, пораду
Дочка(4,5роки) в вівторок повернулась с садочку з кашлем,в середу викликала педіатра-діагнох ОРВІ-лікування:амбробене і тонзилотрен(бо збільшені мигдалики),ніс промивати саліном!Кашель за 3 дні став сильніший,в суботу поїхали до чергового педіатра,яка сказала,що дуже багато мокроти,а мала не може її викашляти,і виписує АЦц 100 і Ісла мінт!Сьгодні вранці донька прокинулась дуже вялою з запахом ацетона,я відразу почала відпоювати і викликала педіатра!Посслухала-дихання жорсткувате,і подивилась горло-сказала,що дуже слизу багато стікає-і знову ж таки радить міняти сироп на бронхіпрет або гербіон-а я думаю,що взагалі це напевно ті всі ліки ацетон і погнали!
Ще направила нас на вигріванні і тубус-будемо 5 днів ходити,дочка вже ожила-грається,температури немає і не було,відпоюємось далі!
Прошу поради,що нам далі з кашльом робити:пити сироп чи ні?
Kseniyabelaya• 21 октября 2013
,можно эре спал в таблетках,1/4 раздавить дать с йогуртом,2 раза вдень и паралельно проспан сироп.есть еще согревающая мазь самому надо делать-1 чайная ложка меда,1 чайная ложка сухой горчицы,1 чайная ложка олейны,все нагреть и не дать закипать,остудить,намазать грудь,не задевая область сердца и сверху котоновую футбол очку и и спину можно помазать,впервое время должна сильно и много откашливаться
Kseniyabelaya• 21 октября 2013
Ответ дляСмячиком
Ацетон вызывает интоксикация организма, а не сироп от кашля...
ацетон вызывает рвота
Пончик Солнечный• 21 октября 2013
А лепешки с картошкой от кашля не пробывали или примочки с димексидом? Обильное щелочное (паляна квасова) питье, калина хорошо помогает.
Трактор Вика
• 21 октября 2013
Ответ дляannabala
А якщо ще й слиз стікає по задній стінці то треба і його зупинити, а то він вам і блокує нормальне одужання
тобто варто і далі пити АЦц чи поміняти на бронхіпрет?тому що педіатр сказала,що може на АЦЦ піднявся ацетон і тому поміняти
ЖующаЯКонфету• 21 октября 2013
Ответ дляannabala
А які ви маєте ідеї щодо того чим кашель лікувати? Я думаю варто сироп ще продовжувати, підключити інгаляції
Я бы давала сироп, плюс нам всегда прописывают антигистамин с ношпой хотя бы 5 дней. Ну незыблемые правила: пить, дышать влажным и прохладным, по возможности гулять... Кстати, вы динамику видите по кашлю?
Трактор Вика
• 21 октября 2013
Ответ дляСтрахованная
з зігріваючих процедур ставили гірчичники і розтирала мазькою,пили молочко з маслом і взагалі пити багато даю,кашель вже менший,але є-мокрота відкашлюється
ЖующаЯКонфету• 21 октября 2013
Ответ дляKseniyabelaya
Хорошее средство, только его делаем не на голое тело, а на тряпочку...
Трактор Вика
• 21 октября 2013
Ответ дляKseniyabelaya
ацетон вызывает рвота
ні рвоти ні поносу не було
Ответ дляЯсина мама
Мені особисто АЦЦ не подобається як препарат, тим більше чула пару раз що можна підробку купити. Бронхіпрет не пробували тому незнаю, ви самі мали побачити від чого в вас краща відкашлюваність, а от ніс промити щоб сопельки не стікали додатково не завадить.
Ответ дляЯсина мама
З гірчичниками будьте обережні, в багатьох на них така реакція розвивається, дитині б не робила, краще той компрес що вам вище пропонували
Трактор Вика
• 21 октября 2013
Ответ дляannabala
дякую)
Трактор Вика
• 21 октября 2013
Ответ дляKseniyabelaya
дякую,попробуємо
Kseniyabelaya• 21 октября 2013
Ответ дляЖующаЯКонфету
я и говорю котоновую футболку
Азия Центр• 21 октября 2013
Самая распространенная ошибка - лечить кашель. Этого вообще не следует делать. Сами подумайте, кашель - это естественный рефлекс, это защитный рефлекс организма, он таким способом очищает лимфатическую систему. Наоборот нужно помогать с кашлем. Нужно средства для кашля искать, а не от кашля.
Если есть кашель, значит что-то еще раздражает ваши бронхи. Нужно откашливающее средство. Из натуральных могу посоветовать Корень солодки. Это старое народное средство. У нас оно есть в виде капсул, отменного качества. Если из химии, то аптека вас снабдит кучей препаратов. Но тут я не советчик, я против медикаментов)))
И противовирусное лучше еще недельку подавать, если натуральное.