Накладная• 01 марта 2019

Яку кількість предметів розуміють ваші діти у 2 роки?

Не вміють рахувати віршиком,а саме розуміють, яка кількість, просто глянувши на предмети
Результат:
вже голосів: 23
10 (43.48%) результат
5 (21.74%) 1
4 (17.39%) 3
2 (8.7%) 5
1 (4.35%) 2
1 (4.35%) 6-10
0 (0%) 4
Ishtar• 01 марта 2019
дети в 2 года могут показать *много* и 1

Мир Мир Мир!• 01 марта 2019
Ответ дляIshtar
+100
автор Накладная • 01 марта 2019
Ответ дляIshtar
Не зовсім, син добре розуміє, коли речей 1 чи 2, більше поки що не получається
Тенюшка• 01 марта 2019
Старший сын 5 точно
Старшая дочь 2
Младшая дочь 3
Младший сын 1 и много (в 2,5 года уже 2)
Тенюшка• 01 марта 2019
Ответ дляНакладная
это более чем достаточно.
автор Накладная • 01 марта 2019
Ответ дляТенюшка
это более чем достаточно.
В старшої дитини дискалькулія, я почала помічати, що щось не так десь в 4-5 років, хоч всі лікарі говорили - все нормально, ще навчитися. Тільки в школі проблема стала очевидною. Тому не хочеться щось пропустити з меншим, спеціалістів для такої діагностики в нас в місті нема, та і не знаю, в якому віці вже можна щось точно зрозуміти.
Тенюшка• 01 марта 2019
Ответ дляНакладная
В 2года точно рано думать о диагностике. Физ развитие в норме? С координацией проблем нет?
автор Накладная • 01 марта 2019
Ответ дляТенюшка
Так, все в нормі, в невролога ніяких зауважень нема
Молчавочка• 01 марта 2019
Старший умел считать до пяти и определять количество в этих пределах, больше уже было много. Но он раннего развития, уже и говорил отлично, и стихи знал.
А младшая один и два только понимала в два года.

парИла я парИла• 01 марта 2019
Как стала ходить - всегда считали ступеньки. Вот 1,2,3 - знает в 2,1 и может три пасочки принести, показывает - ди, ва, ти