Я Вас не боюсь• 02 марта 2019
Все равно Порошенко
Очень много недовольных. Очень. Но поступил он умно, у нас самые голосующие кто? Пенсионеры. Много на минималке. И эта выплата в 4200 обеспечит ему победу. И никакие вбросы, часто справедливые, не помогут. Очень активная компания против него, и профессиональная, но эти 4200 все равно победят.
Галинка-малинка• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Там ще пару жінок серед кандидатів є
Треба придивитися. Тим більше кум в мене голова осередку’Б’ ви поняли.
. Якщо припре, то за Петра проникну тудаі розізнаю всі секретики. Або попорчу рекламки, подивимось як повезе. Це партійна боротьба, тут не може бути всяких’але’
Волшебная лампа• 02 марта 2019
Ответ дляvikolette
не знаю)))) не общаюсь с ним, не в курсе, какой у него там сыр, но хотелось бы чтобы в скором будущем ему там еще один любитель срывать шапки составил компанию)))
ну этот будет греться на канарах и мальдивах масштаб покруче
diamondpowder• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Думаю, не критично
НЕ Порошенко ж причетний - а син іншого бізнесмена!!
Так що Порошенку достатньо дати доручення ’розслідувати та покарати по всій строгості закону’
А до 31.03 і так розслідувати не встигнуть
Ваш порошенко ЛОХ что ли? Не знает что у него под носом творится???
Ответ дляvikolette
эээ...не верю, что вы это серьезно) вернее уверена, что вы это делаете не бесплатно, и у каждого своя работа, а учитывая, какая у нас опа, не смею вас осуждать)
Но новости все таки смотрите, благодаря ЕГО законопроекту, никого не то, что не покарають, а и отпустят тех воров, дела которых уже переданы в суд, и были все шансы хотя бы какую-то часть накраденного вернут. Теперь все они ’честные люди’)
До чого тут його закон ??
Це рішення Конституційного суду .
Якби тільки втрутився Порошенко - піднявся би гвалт на весь світ, що Порошенко підім’яв КС і судову гілку влади
Це рішення Конституційного суду .
Ответ дляГалинка-малинка
Там вже потихеньку на Ю компромат виливають - поки що про продавщицю, яка спонсорує Ю мільйонними траншами по 149 999 грн.
Так що не підставляйте кума))), Ю сама себе втопить.
Галинка-малинка• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
До чого тут його закон ??
Це рішення Конституційного суду .
Ну , славаБогу, президент чоловік розумний, гвавта не допустить. Це хіба дурник якийсь допустив би , а Порошенко ні. Того шо і в дипломатичній роботі досвід є, і в бізнесі, і ше шось там, забула точно шо. Дурних нема, кароче.
Галинка-малинка• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Вона хитра бестія, вона так просто не здасться. І платить добре, ще рано розслаблятися.
diamondpowder• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
До чого тут його закон ??
Це рішення Конституційного суду .
Ну он конечно же не подмял, именно поэтому Конституционный суд молчит о том, что медицинская реформа противоречит Конституции, языковой закон противоречит Конституции, законопроект №4128-д о подчиненности религиозных общин СОВЕРШЕННО не противоречит Конституции.
В случае порошенко легче перечислить какие статьи Конституции он не нарушил, совести у него нет называться Гарантом Конституции!
Галинка-малинка• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Так мета різна !
100% березнем - а чого після його перемоги розписувати його ’плюси’ ??
Розписувати нема шо, і так все видно розумним людям. А кому не видно, то президент найде як достукатись до іх сердець, чи нашо йому той Рошен.
diamondpowder• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Та ні, звісно, він кожну накладну перевіряє
І приймає по кількості та якості кожну залізяку на заводі
Та где ж ему успеть с такими-то гастролями.
Ответ дляГалинка-малинка
Досвід (політичний)- його не проп’єш.
Це я і про ’розведення на 3 кандидатів’ електорату регіоналів і про все інше
Ответ дляviika65
+ легкообучаемые, ответственные, не сидящие на больничных( дети выросли), не ходящие по ночным клубам( утром со свежими мозгами), можно долго перечислять... и да, после сорока фик возьмут, а после 50 вообще не обсуждается. вот как доработать до пенсии на приличной зпл, если тебя просто не берут на ту работу?
А никак - сдохните тварюки, вы отработанный материал(
Ответ дляdiamondpowder
Так де всі депутати з опозиційних фракцій - чому за 5 років не подали подання до КСУ про незаконність вищевказаних норм ?
Галинка-малинка• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Досвід (політичний)- його не проп’єш.
Це ви дуже точно підмітили. Але я все думала ,як би покращити цого результати і поняла, що його піарники працюють на відчепись . По перше, треба підібратм заспокійливі препарати і випрацювати режим дня. Медсестру тягати з собою на всяк випадок тоже. Час гарячий, не можна допустити ще провалів, про які саме зараз я ’умолчу’ . По друге, змінити пластинку. Пішло б це якби не було інтернету в країні, а так всюди одной то саме, інколи наскучує, думаєшь, ну хоч би станцював, якось’запалив’ натовп.
Галинка-малинка• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Вашому куму видніше (про платить добре).
Але якась не фартова вона на през.виборах - я би на неї не ставив ))
Це не від кума знаю, він трохи скритний. Від інших
i.ne.govori• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Так мета різна !
ПлюсЫ?! Т.е. их даже больше одного в Вашем представлении?
Да их и ДО его победы расписывать смысла не имеет. Всегда побеждает тот, кто в данный момент у руля. Еще есть вариант, что он уступит добровольно и вариант а ля Янукович. В то, что кандидат придет в результате честных выборов я совсем не верю.
diamondpowder• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
И чтобы КСУ сделал, отклонил, как он это сейчас делает?
Ответ дляvdfs
Не вброс а факты.
Предоставите факты по схемам Порошенко?
Факты? от Арьева...
ну ну, вроде пишите что анализируете....
Про офшоры и схемы Порошенко достаточно инфы, нагуглите сами, например, на том же ФБ, вы же инфо оттуда верите)) значит попробуйте вникнуть и в другие источники (других журналистов)
Только задачи у вас другие, ответ очевиден
ну ну, вроде пишите что анализируете.... Про офшоры и схемы Порошенко достаточно инфы, нагуглите сами, например, на том же ФБ, вы же инфо оттуда верите)) значит попробуйте вникнуть и в другие источники (других журналистов)
Ответ дляГалинка-малинка
То була прикра випадковість, Місяць був в Меркурії. Той мужик наверно визивающе стояв . Або комплімент двусмислений сказав. Гарант так просто не щипає.
Супер). Вы наверное на брудершафт с гарантом употребляете)))) Что за состав?)) наколотіє пиписині?
Галинка-малинка• 02 марта 2019
Ответ дляviter33
Порошенка не хочу припозорити, він тоже платить, але ж і крадіїв коштів хватає. Так шо є моменти. Але так то він старається звичайно
i.ne.govori• 02 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Вам надо ток-шоу вести. Каждый из участников конфликта был бы убежден, что Вы поддерживаете именно его
Галинка-малинка• 02 марта 2019
Ответ дляДонаФлор
Було б добре, чесно. Бо якось скучно в нас на хуторі
Ответ дляГалинка-малинка
Про змінити пластинку - погоджуся
Але найкращий піар - це влаштувати чорний піар конкурентам (таке людям краще запам’ятовується) - вже і на Юлю виливається про її незрозуміле фінансування і на Зе про виведені через 95 квартал з Привата 41 млн. дол.
Так що поки що все нормально
Ответ дляDeLux
Факты? от Арьева...
Все что удавалось откопать в расследованиях на Порошенко - мелочь и популизм СМИ или откровенная ложь. Недавно Порошенко даже суд выиграл у ВВС в Лондоне за подачу неверной информации