Поумничка• 07 марта 2019
Як повернути пальто в Бершку?
Купила пальто на холодну весну,добре хоч забула зрізати цінник.Одягнула на вечір,пройшлась буквально 2 години в ньому і зрозуміла,що геть мерзну.Простудилась( Якось соромно нести його назад хоч і пару годин в ньому була а якщо продавці зрозуміють,що я його носила?Чи спробувати його продати?( Ліпше куртку взяла б...(
СкиниУскачи!• 07 марта 2019
Вы его и планировали вернуть. Не представляю, как можно с ценником ходить. Он же мешает.
Поумничка
• 07 марта 2019
Ответ дляСкиниУскачи!
Мене так раз на вулиці дівчина зупинила,бо я цінник забула зняти
І чесно, я над цим пальто довго сумнівалась,а ходити мерзнути у ньому якось не дуже хочеться.Повелась бо гарне дуже(
Не надо печалиться• 07 марта 2019
Тю, пошли и вернули... Разве видно что Вы его раз надели. Или Вы успели его замазурать?
Поумничка
• 07 марта 2019
Ответ дляСкиниУскачи!
Я вже думала на шафі може продати його але я там останій раз лише 7 місяців тому змогла продати одяг
120-120-120 (не худею)• 07 марта 2019
Якщо є сліди носки, то пальто не візьмуть. Окрім цінника має бути ще чек , а також менше ніж 14 діб з моменту покупки.
Поумничка
• 07 марта 2019
Ответ дляНе надо печалиться
Якось совість мішає просто( Стидно.Подруга каже не заморочуватись,дехто спеціально бере речі поносити і вертає
Поумничка
• 07 марта 2019
Ответ для120-120-120 (не худею)
Сьогодні 2 другий день.Може таки наважусь здати
120-120-120 (не худею)• 07 марта 2019
Ответ дляНе надо печалиться
Плями поту на підкладці, катишки на рукавах та карманах ну і плями ніхто не відміняв
120-120-120 (не худею)• 07 марта 2019
Ответ дляПоумничка
Вдягти теплу кофтинку або шарф ви не пробували?
Не буду• 07 марта 2019
Погода ещё холодная, куда вы раздеваетесь? Вы купили демисезонное пальто, и если Вы мерзлячка, то для него ещё рано, подождите до +10 -15 и носите в удовольствие.
Поумничка
• 07 марта 2019
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я навіть тонкий пуховий по типу юнікло беру під пальто)
Аноним_Русалка• 07 марта 2019
Ответ дляПоумничка
потеплеет и носите, якщо гарне дуже
Не надо печалиться• 07 марта 2019
Ответ дляПоумничка
Если не примут, тогда и будете думать, как его продать. А так идите и возвращайте.
Я не Тролль• 07 марта 2019
если Вы его не повредили, не запачкали, посторонние запахи не добавили, и еще не прошло 14 дней - смело возвращайте.
Не надо печалиться• 07 марта 2019
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вы шутите сейчас???? это все появится если вещь надеть один раз на несколько часов??? да еще и пальто.... плями від поту - это ж как нужно потеть, чтобы на подкладке следы остались)))))
120-120-120 (не худею)• 07 марта 2019
Ответ дляНе надо печалиться
Я працювала в магазині , повертати ношені речі - звичайна практика . А потовиділення досить індивідуальне