Из ДОМа-2 Я• 18 марта 2019
Компанія на піжами Картерс
Добрий вечір!
Дівчата, чи реально поділити з кимось комплекти піжам від картерс? Мені потрібно дві штуки різних розмірів. Підкажіть, тут можна знайти посередника, що поділить чи можливо на іншому ресурсі?
Из ДОМа-2 Я
• 18 марта 2019
Ответ дляiren_rozum
На олх что кідстафф повно оголошень по продажу піжам поштучно
Згодна) але поштучно продають по ціні за яку зараз можна купити дві піжамки)