Железный коготь• 19 марта 2019

Хорошее успокоительное

Посоветуйте пожалуйста хорошее успокоительное. Есть проблемы с ЖКТ , боли постоянные. Часто нервничаю , пила антидепрессанты, помогли в первую неделю, все боли ушли, но потом хуже стало намного. Бросила спустя 5 месяцев. Но без успокоительного совсем невмоготу
Здрасьтенька• 19 марта 2019
Трикардин.
Бауди на ауди• 19 марта 2019
червоне напівслолодке
Тётушка Лошадь• 19 марта 2019
’Нотта’ (краплі, або таблеки)
’Релаксил’ (капсули)
’Алора’ (краплі, або таблетки)
Парасюха• 19 марта 2019
Ответ дляТётушка Лошадь
’Нотта’ (краплі, або таблеки)
’Релаксил’ (капсули)
’Алора’ (краплі, або таблетки)
скажіть будь ласка що з цього найкраще ???
Аноним_1567• 19 марта 2019
Адаптол сильное успокоительное и нет привыкания.
Тётушка Лошадь• 19 марта 2019
Ответ дляПарасюха
Більш подобається - ’Нотта’ (показання: У комплексному лікуванні психосоматичних розладів та будь-яких станів після перенесеного нервового перенапруження або стресу, які супроводжуються неспокоєм, тривожністю, депресією, порушенням сну, нервовим виснаженням. У педіатрії: у комплексному лікуванні наслідків перинатального ураження ЦНС, гіпертензійного ліквородинамічного синдрому, синдрому нейрогенного сечового міхура, синдрому вегетативної дисфункції, астенічного симптомокомплексу різної етіології та синдрому підвищеної нервово-рефлекторної збудливості.)

Ще приймаю іноді на ніч ’Рклаксил’.

Прочитайте про ’Ново-пасит’ (показання: Легка форма неврастенії, особливо якщо це супроводжується занепокоєнням, страхом, смутком, невгамовністю, подразливістю, притупленням уваги або втомою; легка форма безсоння, виснаження або невротичних порушень пам’яті. Функціональні захворювання шлунково-кишкового тракту (диспептичний синдром, синдром «подразненого кишечнику»). Підтримуюча терапія при мігрені, головному болю, зумовлений нервовим напруженням, судинні психосоматичні розлади з нейроциркулярною астенії, нервово-м’язовій збудливості, болю в ділянці обличчя, при клімактеричному синдромі. Психосоматичні дерматози, які супроводжуються свербежем (кропив’янка, атопічна екзема).
Тётушка Лошадь• 19 марта 2019
Ответ дляАноним_1567
Якщо не спиться, приймаю ’Релаксил’. Від цього препарату немає некомфортного пробудження.
Найбільш подобається ’Нотта’. В табелках більш зручніше. Таблетки можна і не запивати водою.
Тётушка Лошадь• 19 марта 2019
Ответ дляАноним_1567
Цитата:
Адаптол сильное успокоительное и нет привыкания.[/cit

’Адаптол’, дійсно хороший заспокійливий препарат. Приймала колись. Зараз намагаюся менше користуватися заспокійливими препаратами.
Тётушка Лошадь• 19 марта 2019
Ответ дляПарасюха
Парасюха• 19 марта 2019
Ответ дляТётушка Лошадь

Ще приймаю іноді на ніч ’Рклаксил’.

дякую
Своего не предлагать• 20 марта 2019
е мое, если вам помогает ново-пассит, нотта или релаксил, то вы и не нервничаете) так, на уровне самовнушения..
Кто крайний?• 20 марта 2019
Во всем необходимо искать причину, а не лечить симптомы
iva09• 20 марта 2019
Депривит