Кружите меня,кружите• 23 октября 2013
Дайте пораду в кого карі очі?
Всім привіт)
Хочу запитати у дівчат з карими очима!
В який колір волосся можна пофарбуватись з карими очима?Які кольори взагалі підходять?Ніколи не фарбувалась сама руса,хочу змінити колір!
Дякую)
Хочу запитати у дівчат з карими очима!
Дякую)
14a02le89na• 23 октября 2013
я была светло-пепельной,но более естественной,не ярко-искусственной:-) а сейчас темный каштан:-)
Ой, не фарбуйтесь ,Вас благаю..В мене карі очі, волосся світло-русяве, однак після пологів почало темніти. Пофарбувалась на свою голову на 2 тони світліше, дуже шкодую..Спалили волосся..4 довжина за лопатки..Пофарбувалась в свій вже середньо-русявий колір, тепер лікую волосся.

gallina205• 23 октября 2013
Ответ дляyasvetek
Я блондинка уже лет 15. В другом цвете себя даже не представляю, хотя от природы тёмно-русая.
+ 1
Кружите меня,кружите
• 24 октября 2013
Ответ дляmami2009
Мне кажется это не только от цвета глаз зависит,а и от типа лица)
Я думаю що тип лиця нідочого до кольору волосся,тип обличчя залежить при підбиранні стрижки!