Меня прет))• 31 марта 2019

Дерев´яні двері після першого фарбування стали шорсткі....((

Що тепер робити? Фарбувати далі, чи потрібно наждачкою потерти?
Свезло так свезло• 31 марта 2019
Шліфмашинкою.

автор Меня прет)) • 31 марта 2019
Ответ дляСвезло так свезло
Шліфмашинкою.
Це обов´язково?... просто пофарбувати не можна?...
Тихомандражная• 31 марта 2019
Наждачкою зберіть шорсткість
Аноним_1550• 31 марта 2019
Ответ дляМеня прет))
Обязательно.
Свезло так свезло• 31 марта 2019
Ответ дляМеня прет))
Чому ж... можна.
Але якщо вас не цікавить результат

Порядок фарбування дверей такий:
1. Шпаклювання.
2. Шліфування.
3. Перший шар фарби.
4. Усунення недоліків.
5. Другий шар фарби.
Новопоштинская• 31 марта 2019
Лак прозорий зверху на фарбу. Він трохи зрівняє нерівності. Але тільки після висихання фарби використовуйте і тонким шаром, бо може запузиритись й хвилями піти.
Тоска в носках• 31 марта 2019
После первого, а то и второго слоя - тоже, пошлифовать мелкой наждачкой

Дежурняшная• 01 апреля 2019
мы деревянные двери подкрашивали краской Композит, ни какой шуршавости не было, вот такую брали http://kokos.lviv.ua/catalog/dekorativni_pokrittya...
автор Меня прет)) • 01 апреля 2019
Ответ дляДежурняшная
дякую! вона має запах?
Organic• 01 апреля 2019
Треба було спочатку грунтовкою фарбувати, бо її легше терти наждачкою і фарба файно лягає... Можете терти фарбу як є, наждачкою-мочалкою зручно, далі знову фарбувати
автор Меня прет)) • 01 апреля 2019
Ответ дляOrganic
Дякую!