Люблю Поумничать• 31 марта 2019

Про благодійність , як ви відноситесь до одних і тих же самих...

людей в розділі "благодійність" В топі майже весь час стоять одні і ті ж теми. Не стосується тем де онко , маю наувазі діток з ДЦП. Ви продовжуєте допомагати , чи стараєтесь допомагати новим дітям ? І як ви відноситесь до того що батьки збирають на проїзд, житло . і навіть харчування гроші?
Teiwaz• 31 марта 2019
автор, ну вот зачем оно вам? не дай бог кому то столкнуться с необходимостью просить деньги на лечение своего ребенка. закройте тему.

Изподтишка• 31 марта 2019
50/50. Поскольку еда, жилье, проезд это личное дело каждого человека. Пусть он сам заработает на него, своим трудом. Если конечно у него нет травмы, отсутствие работы, унижение со стороны других то можно дать. А если есть руки, работа вперёд. Давать деньги нужно тем кого государство не может обеспечить, нет возможности, а работа есть всегда и ра поезд хватит. С жильём можно помочь если человек готов трудиться себе на билет назад
автор Люблю Поумничать • 31 марта 2019
Ответ дляTeiwaz
до чого ваш пост ? де я когось засуджую , в мене просте запитання , як більшість допомагає , чи ситематично одним і тим же , чи різним ?
ZaRaZa• 31 марта 2019
Моя дитина теж може потрапити в той розділ,просто поки ще маємо змогу фінансово витягнути. Є у мене знайома,я їй,її дитині допомагаю одежею,памперсами,ліками.
ZaRaZa• 31 марта 2019
Відношусь абсолютно нормально. Не від хорошого життя просять на допомогу ,навіть на той же проїзд. Так,є аферисти і просто хитрожопі,але ...краще дати ніж просити
ZaRaZa• 31 марта 2019
Я так розумію,що стосовно проїзду думаєте що то вже перебір. Відповім просто. Пенсія+доплата по догляду 2 тисячі з малим хвостиком.Лише на реабілітацію (без ліків,аналізів) в рік 10 американських.
Тетя из министерства• 31 марта 2019
Удалено администрацией...

Олька Модниця• 31 марта 2019
Відношусь нормально, нічого не бачу поганого просити допомоги, а люди нехай вирішують хочуть вони допомогти чи ні. І я знаю одне - краще допомагати чим потребувати допомоги.
автор Люблю Поумничать • 31 марта 2019
Ответ дляТетя из министерства
Удалено администрацией...
КарамбОлька• 31 марта 2019
Автор, я думаю вас просто неправильно поняли, вы же знаете, что здесь многие создают темы с целью осудить. По теме - на этом сайте благотворительностью не занималась, на других ресурсах - да, независимо от того просят помощи впервые или нет. Здоровья вашему ребенку и сил вам ему помогать