Помеха справа• 02 апреля 2019

Запрошення в садочок.

Підкажіть, будь ласка! Прийшло запрошення з одного з 5 садочків, але він був запасним, чекаємо з іншого. Як відмовитись чи просто ігнорувати,10 днів дається? Дякую.
САМ_ТАКОЙ• 02 апреля 2019
откажитесь

Майена• 02 апреля 2019
Автор, у меня к вам вопрос - как вы подали документы сразу в 5 садиков? Заведующей несли документы или в электронной очереди?
автор Помеха справа • 02 апреля 2019
Ответ дляМайена
Киів. Електронна черга.
Жена миллионера• 02 апреля 2019
Я бы на вашем месие написала туда заявление, потом можно отказаться, я в один сад попала по очереди, во втором в очереди 176 два года стояла...
Герцогиня• 02 апреля 2019
Зачем столько садиков указывать? Вы сейчас откажитесь, и после второго отказа, вас снимут с очереди.
Мелочунь• 02 апреля 2019
авторе, ви ж розуміли, що не повинно бути лівих садочків у вашій заявці!!!

що робити зараз
1. видаліть з заявки садочки, які ще вважаєте запасними! (це потрібно зробити до того, як відмовитесь від заявки)
крім того, пам´ятайте, що ви можете зніматись і ставитись в безмежну кількість садочків і безмежну кількість разів, але одночасно можете бути записані лише в 5 садочків
2. ті сади що ви залишили - подивіться на якому ви там місці
взнайте скільки груп відкривається і підрахуйте, чи ви туди потрапляєте
3. якщо місць 30, а ви на 30 - то це означає, що ви не потрапляєте, бо в будь який момент перед вами може стати пільговик
якщо ви на 15 місці, а місць 30, тоді ви потрапляєте
4. для себе прийміть рішення, чи потрібен вам сад зараз, чи ви можете рік почекати місце в іншому садочку
5. на основі всього цього приймайте рішення - про прийняття чи відмову від запрошення
але в жодному разі не ігноруйте заявку, ато вас викинуть з черги
Мелочунь• 02 апреля 2019
Ответ дляЖена миллионера
з елек ронною чергою в києві так не можливо
якщо ви приймаєте запрошення, то ви знімаєтесь з черги взагалі і приймаєтесь в садочок
щоб подати заявку заново в садочки, ви реєструєтесь заново і стаєте в кінець черги.....
Мелочунь• 02 апреля 2019
Ответ дляГерцогиня
після третього
автор Помеха справа • 02 апреля 2019
Ответ дляМелочунь

що робити зараз
Дуже дякую! Відмовилась від всіх інших. Ми у всіх садочках 1 в черзі, думаю отримаємо з потрібного)

ol_kin• 02 апреля 2019
Ответ дляПомеха справа
Дело в том, что если вы отказываетесь во второй раз, то система вас просто удаляет из очереди и все. Раньше было так.
lenatash• 02 апреля 2019
якщо прийшло запрошення з садочку, то поки від нього не відмовитеся, наступне не прийде. якщо цей садочок запасний і проходите в той що хочете, то відмовляйтеся, доки бажаний садочок не розіслав запрошення.
у нас так знайомі були на 60ому місці, але потрапили в садочок бо більшість перед ними не відмовилися від запрошень в інші садочки. а коли бажаний садочок почав розсилати запрошення, то ті, у кого був статус “вислане запрошення в інший садочок” були проігноровані, не отримали запрошення в бажаний
Марфушечка душечка• 03 апреля 2019
Мне вообще кажется вся эта электронная система мутным делом. Сад открыт на прием, места есть, но система приглашения никому не рассылает... Проверяю уже 2 раза в день - цифры те же. В садике внятного ответа не дают.