taninka• 14 апреля 2019

Снимок зуба как сделать?

Стоматолог назначил снимок зуба. Давно не делала, но помню что всегда это было для меня огромной проблемой из-за рвотного рефлекса.
Есть какой-то выход? Как сделать легко этот снимок?
Inna Medvetska• 14 апреля 2019
Кт можна зробити всіх зубів відразу, але це не дешево

СтрашнаяНаташа• 14 апреля 2019
А откуда рвотный рефлекс? К горлу никто не прикасается. Сделайте МРТ, там даже рот открывать не надо.
Ribka666• 14 апреля 2019
Панорамный снимок всех зубов...
odetka• 14 апреля 2019
Лидокаином вам десну брызнут и рвотного рефлекса не будет, или выпейте церукал
Людмила Ткач• 14 апреля 2019
сделайте панораму.дорого конечно,но все зубы видны будут
odetka• 14 апреля 2019
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Если дальний зуб то рвотный рефлекс часто возникает.
odetka• 14 апреля 2019
Ответ дляRibka666
Панорамный снимок всех зубов...
Иногда доктору нужен прицельный а не панорамный
Inna Medvetska• 14 апреля 2019
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Зато до ящика можуть доторкатися, якщо зуб нижній.
Ви просто не знаєте, що це таке
Мир Регланов и Футболок• 14 апреля 2019
КТ как панорамный, так и прицельным (конкретного зуба) можно сделать. В Киеве это от 250 до 500 грн выйдет. В зависимости от клиники.

Inna Medvetska• 14 апреля 2019
До язика
Мир Регланов и Футболок• 14 апреля 2019
Ответ дляЛюдмила Ткач
Панорамный снимок не показывает проблемы конкретного зуба.
ланвин• 14 апреля 2019
Панорамный снимок
М.оболонь вчера делали 150гр
СтрашнаяНаташа• 14 апреля 2019
Ответ дляInna Medvetska
Ви просто не знаєте, що це таке
А кто прикасается? Можно ведь самой приложить этот кусочек чего-то и держать его, как мне удобно. У меня все зубы леченые, но у меня рот большой, наверное поэтому мне и непонятно.
Дашенька из Киева• 14 апреля 2019
КТ сегмента (2-3-4 зуба будуть захоплені на знимку). Навіть рота відкривати не потрібно. Якість гарна, можна сказати суперові відносно звичайного рентгена, можна буде роздивитсия того зуба в усіх боків. Але метод скажемо так разовий: має сенс перед лікуванням - для визначення плану лікування чи навпаки після закінчення - контрольний. Робити КТ під час лікування (наприклад для контроля чи запломбований канал до кінця чи ще треба допломбовувати, буває потрібно декілька знимків прицільних-малих) - то сенсу немає, не набігаєтеся і променеве навантаження більше. Тут доведеться потерпіти прицільний знимок.
Дашенька из Киева• 14 апреля 2019
Ответ дляМир Регланов и Футболок
не годиться як заміна прицільного знимку...
Елена90462• 14 апреля 2019
Ответ дляАнчо Ус
А не подскажете как вообще происходит КТ челюсти?
Дашенька из Киева• 14 апреля 2019
Ответ дляЕлена90462
ставиш підборіддня на таку поличку-підставку, якщо знимок потрібно зробити в незамкнутому прикусі то висовуєш язика чи тримаєш між передніми зубами щось (валик з ватки наприклад). Далі навкруги голови один раз обретається такий собі ну нехай назвемо це ’екранчик’, який тришкі жужжить. 15-20секунд триває. В цей момнет не рухатися і не ковтати, дихати носом. Все.
Дашенька из Киева• 14 апреля 2019
Ви головне в лікаря спитайте який тип знимків КТ йому потрібний (точніше яка програма для перегляду цих знимків в нього). БО за один раз апарат робить дофигачки знимків (100- 200-300-500шт в залежності від обсягу дослідження). Найбільш розповсюджені Планмека та Галилео (Сирона). Але і між ними є певні проблеми сумісності.
Елена90462• 14 апреля 2019
Ответ дляАнчо Ус
Спасибо.Но мне,так как Вы описали,делали панорамный снимок.

Дашенька из Киева• 14 апреля 2019
Ответ дляЕлена90462
Ну так і повинно бути, адже апарат той самий, але різні режими зйомки (ну і ціна теж різна).
Дашенька из Киева• 14 апреля 2019
Ось типу такого змники при КТ - їх можно крутити в програмі туди сюди, дивитсия під різними кутами, зверху-знизу, в розрізі, збільшувати. Панорамний знимок такого не дасть.
melisa-milena• 14 апреля 2019
Ответ дляodetka
Панорамный это правильный всех зубов.
melisa-milena• 14 апреля 2019
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Панорамный как и показывает все проблемы!
melisa-milena• 14 апреля 2019
Сори, перепутала панорамный и КТ. КТ рулит)
Елена90462• 14 апреля 2019
Ответ дляАнчо Ус
Спасибо за разъяснения)