ЛюблюДевчонок• 16 апреля 2019
Шишка біля носа/ока.Що робити?!
Я в паніці( Велика шишка вверху біля носа,аж підпирає око( Вже колись таке було,ледь пройшло.Пила лінкоміцин,довго проходило.Що робити?Мені іхати скоро на концерт(
ЛюблюДевчонок
• 16 апреля 2019
Ответ дляА у нас макарошки
До лікаря йти
Піду але зараз так нема часу на це(( Думала може хтось відпишиться в кого теж таке було
А у нас макарошки• 16 апреля 2019
Ответ дляЛюблюДевчонок
Автор, на своє здоров´ я час необхідно завжди знаходити!
Щоб потім ускладнень не було
ЛюблюДевчонок
• 16 апреля 2019
Ответ дляА у нас макарошки
Щоб потім ускладнень не було
Я записана на завтра до лікаря) просто хочу знати що сьогодні робити щоб полегшити цей стан