Вумна вутка• 17 апреля 2019

довгоочікувана вагітність

Хочеться просто понити.. Може, поплакати і рухатися далі.. Ніяк не можемо народити другу дитину, вже пішов третій рік ´планування´. Була завмерла, потім зробили перерву, потім чоловік мав дуже часті відрядження.. вже от останні 7 місяців все, як книжка пише.. і знову місячні.. а тут весна, всі пороздягалися і виявилось, що аж 3 сусідки вагітні.. я, звичайно, тішуся за них, бо люди хороші, добре, що мають можливість і третю дитину родити.. Але так мені гірко на душі, от чесно.. Записалась на наступний тиждень до своєі лікарки, буду іі вже трусити, що в нас нічого не виходить...
hrushyk• 17 апреля 2019
А може просто варто нікого не трусити,ні себе,ні чоловіка ні лікарку,а тішитись весні,кайфувати і сєкатись в кайф коли захотілось,а не по розкладу,дасть Бог і вийде вагітність
Цвиринь• 17 апреля 2019
Как я вас понимаю))) те же проблемы были. Очень хотелось второго ребенка, чтоб разница в возрасте была не большая. Получилось через 5 лет, после лечения у эндокринолога.
Отполированный Артем• 17 апреля 2019
а у нас получилось, когда ждали меньше всего .
был боооооольшой сюрприииииииз.

Автор, всё будет.
ждите.
автор Вумна вутка • 17 апреля 2019
Ответ дляhrushyk
та весь цей час надіялася, що все вийде коли має бути.. а це тепер накрило.. може, яка проблема є (хоч нічого не турбує і проходила обстеження після завмерлоі ), а ми чекаємо і тільки час втрачаємо
лаМпочка• 17 апреля 2019
Вы обследованы? Муж обследован?
Путающаяся• 17 апреля 2019
основна порада - не зациклюватися, як тільки я подумала, що не вийде - значить так і буде, будемо просто насолоджуватися без контрацепції - так одразу і завагітніла
Гербалайф и Ко• 17 апреля 2019
Трусити лікаря- це спосіб завагітніти?
автор Вумна вутка • 17 апреля 2019
Ответ длялаМпочка
Вы обследованы? Муж обследован?
так, все добре, ніяких проблем. Принаймні з того, що ми перевіряли.. Більше на не направляли, сказали просто чекати.. то вже пройшло більше року, правда..
лаМпочка• 17 апреля 2019
Ответ дляКлептоманка
А что Вы с мужем проверяли? И когда?
Томатико• 17 апреля 2019
Езжайте на отдых, вернётесь втроём)) у меня несколько знакомых пар, которые трудились над этим вопросом, вернулись так из отпуска
Каменная Фрося• 17 апреля 2019
Мы с перерывами планировали 2,5года. Беременность случилась, когда меньше всего ожидали))
автор Вумна вутка • 17 апреля 2019
Ответ дляТоматико
та вже були.. хіба молочницю привезла)
автор Вумна вутка • 17 апреля 2019
Ответ дляКаменная Фрося
надіюся, що і в нас так буде..
очки_ннадо• 17 апреля 2019
У нас не получалось три года, при этом была и ЗБ и выкидыш, надоело считать всё высчитывать, поехали в Египет, неделю без звонков с работы и со след. крит. дней после отдыха всё получилось.
Сейчас моему сыночку 2,5 месяца.
Не здавайтесь, просто расслабтесь.