Фима Собак• 22 апреля 2019
По слідам теми нижче.
Де в Києві,поближче до одеської траси(ми з області) ,пройти ендоскопічне обстеження Лор органів,щоб не дорого і якісно?.Чи можна десь по направленню від нашого лікаря пройти? Або може таке є в Боярці, Вишневому,Білій Церкві і т.д? Дякую
Сиамская сороконожка• 22 апреля 2019
Если ваш врач даст вам направление, то в нем и будет указана клиника, в которой вы сможете пройти обследование бесплатно и это возможно только в государственных клиниках. Без направления, вы можете пройти обследование в любой частной клинике и в комфортных условиях за свой счёт , или в государственной, но уже тоже за установленную плату и в порядке кучи живых очередей и пр
Фима Собак
• 22 апреля 2019
Ответ дляМядуза аля моргонер
Біла Церква клініка Беладент, грамотний ЛОР.
А не підкажете чи прізвище чи контакт.Він дитячий?
Мядуза аля моргонер• 24 апреля 2019
Ответ дляФима Собак
Не побачила чомусь питання...
Чумаченко Оксана Володимирівна та
Максимова Валентина Володимирівна
Обидві - чудові лікарі. Приймають і діток, і дорослих.
Це телефони по яким можна записатись на прийом - 0456 39 99 98,
066 117 18 18, 063 117 18 18, 098 117 18 18
Чумаченко Оксана Володимирівна та
Максимова Валентина Володимирівна