Сиреневенькая• 23 апреля 2019
Как вы понимаете эту картинку?
Мадам БрЮшкина• 23 апреля 2019
Нагадало запитання з історії України, ЗНО - хто щось курив і намалював,а ти повинен вгадати,що він хотів цим сказати
Инфотуфелька• 23 апреля 2019
Це про більшість чоловіків,їх гівняна натура і справжня сутність тільки після весілля з´являеться.
Артура Пирожкова• 24 апреля 2019
Ответ дляИнфотуфелька
И женщин - для мужчин. После брака или жизни вместе люди начинают показывать внутренних хорьков