Фифачка• 25 апреля 2019
Як навчити дитину контактувати з дітьми?
Моїй донечці 8 років.Вона дуже спокійна, совісна і тиха дитина, нікого і ніколи вона не образила.В класі з нею ніхто не дружить, вона сама собі: то по класу ходить сама, то на вулиці.Ми ходимо на танці, там така ж сама ситуація.Що мені робити, серце кров´ю обливається, я через це плачу майже щодня
Прасковична• 25 апреля 2019
А у меня сын слишком активный, с ним никто не хочет из-за этого дружить, ко всем лезет, трындит не умолкая, везде свой нос всунет куда надо, куда не надо, замучал уже всех вокруг
ПП-шница• 25 апреля 2019
А до 8 лет вас это не беспокоило? Или вы 8 лет плачете?
По теме что говорит дочка, может ее это устраивает и не не нужна ей дружба.
Капитанша• 25 апреля 2019
Плачете? Тогда и не удивительно у кого ребёнок берёт пример преодоления трудностей.
Найдите интересное развлечение, мы так с мужем детей в квест-комнату водили, и впрёд. Выбираете 2 девочки и договариваетесь с их родителями. Забираете и отвозите.
На её ДР сколько человек приглашали?
ЛюблюДевчонок• 25 апреля 2019
Не дружать не тому,що тиха,а тому,що не знайшлося спільних інтересів.Допоможіть дитині визначити свої інтереси і знайти друзів зі схожими.Сама дитина невзмозі це зробити самостійно.
Фифачка
• 25 апреля 2019
Ответ дляПП-шница
Турбувало, я зверталась до психолога, ситуація покращилась, а тепер знов
Фифачка
• 25 апреля 2019
Ответ дляКапитанша
На её ДР сколько человек приглашали?
Я плачу, але вона цього не бачить
Фифачка
• 25 апреля 2019
Ответ дляЛюблюДевчонок
Незнаю як допомогти
Цыбулька• 25 апреля 2019
Ответ дляФифачка
Незнаю як допомогти
у меня сын такой же 8 лет, в классе тихий, ни с кем не дружит, и на кружках сторонится детей. На улице дружит только с теми детьми, которых хорошо знает, в основном соседскими.
Цыбулька• 25 апреля 2019
Ответ дляФифачка
а что вам говорит психолог? причину не выяснили?
Фифачка
• 25 апреля 2019
Ответ дляЦыбулька
Це було 4 роки тому, психолог не ах ти, але в нашому маленькому містечку інакшого нема.Я не памятаю, що саме вона говорила,щось по типу, що вона боїться там якогось хлопчика, тому така закрита.Я водила її нагурток, який вела ця психолог і після того в неї з´явилась якась впевненість
Цыбулька• 25 апреля 2019
Ответ дляФифачка
испуг похоже
Веселуха Муха• 25 апреля 2019
Ответ дляПрасковична

Бесконечность-не предел• 25 апреля 2019
Ответ дляПрасковична
блин, как с моего списали!
Застряла• 25 апреля 2019
Ответ дляБесконечность-не предел
блин, как с моего списали!
Аналогично.Но моего кое-как еще терпят.
Лорка-хлорка• 25 апреля 2019
А вашу дівчинку це взагалі турбує? Може, вона взагалі інтроверт, і їй багато друзів та спілкування не потрібні.
Фифачка
• 26 апреля 2019
Ответ дляКапитанша
На её ДР сколько человек приглашали?
На день народження запрошували до 15 дітей
Фифачка
• 26 апреля 2019
Ответ дляСорока-ворона
Только своим примером. У вас друзей много?
Так, у мене багато друзів
Фифачка
• 26 апреля 2019
Ответ дляЛорка-хлорка
Не турбує, це турбує мене
Лорка-хлорка• 26 апреля 2019
Ответ дляФифачка
Не турбує, це турбує мене
якщо дівчинку це не турбує, і психолог також не вбачає у цьому проблеми, вибачте, я не розумію, чому ви хвилюєтесь. Ваша дівчинка просто інтроверт, їй не потрібно багато спілкування та друзів, тому що це її тільки виснажує.
Я б ще зрозуміла, якби вона хотіла з кимось дружити, а з нею - ні, так, це проблема. А так - ні, ви марно хвилюєтесь, та ще доньці купу комплексів нав´язуєте. Вона ж відчуває, що щось з мамою не так.
Фифачка
• 26 апреля 2019
Ответ дляЛорка-хлорка
Я Вам дуже вдячна, що розкрили мені очі, я незнала, хто такий інтроверт, але після того як Ви мені про це написали, я прочитала, то все написано про мою дитину. Не буду тепер її напрягати всякими питаннями: з ким гралася, з ким гуляла...... Я її дуже люблю і тепер буду приймати її тако як вона є.Я вам дуже-дуже вдячна
Ms. Искренность• 26 апреля 2019
Ответ дляФифачка
Вы ходили на индивидуальный прием или в психотерапевтическую группу?
Фифачка
• 26 апреля 2019
Ответ дляMs. Искренность
Це психолог при школі, інакшого в нас нема.Спочатку на індивідуальний прийом, потім вона ходила з дітками на гурток,де вони робили картини з круп і т.д.