KaterionOK• 03 мая 2019

В Києві (школа 233 на Оболоні) батьків притягнули до відповідальності за булінг

Одне з перших рішень, відповідно до якого з батьків стягнули 850 грн. штрафу. Не бійтеся відстоювати інтереси своїх дітей. Може, комусь буде корисно. Всім хорошого дня . Ось посилання на рішення http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/80741218
Берегу и стерегу• 03 мая 2019
суд позбавлений можливості прийняти законне та обґрунтоване рішення по даній адміністративній справі, що обумовлює повернення даного адміністративного матеріалу на дооформлення.

П О С Т А Н О В И В :

Адміністративний матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 (відомості стосовно ідентифікаційного номеру відсутні) за ч. 3 ст. 173-4 КУпАП повернути до Оболонського управління поліції Головного управління Національної поліції України в м. Києві для дооформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
автор KaterionOK • 03 мая 2019
Перепрошую http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/80912942
автор KaterionOK • 03 мая 2019
Ось актуальна постанова в справі.
Elena Zaetc• 03 мая 2019
Підкажіть, а як доводять, що це булінг? Чи достатньо заяви від батьків потерпілих?
Гл. Амурная• 03 мая 2019
Вчителів треба притягувати а не батьків
Капуста Маша• 03 мая 2019
Ответ дляElena Zaetc
Мы написали заявление и что Вы думаете? Пришло письмо типа провели свое внутреннее расследование и Ваша дочь врет - никто ее не обзывает, не унижает, мальчик просто супер-герой, еще бред бредовее не слышала - приписка такая: Мальчик ФИО не есть лидером в классе и поэтому он априори не может не над кем издеваться, а Ваша девочка лгунья. Пипец. Руководство и родители мальчика категорически отказались общаться все вместе в одном кабинете, все решили за нас и без нас. Так что прийдется писать в вышестоящие органы, школа хочет замять любой скандал. Только мальчик цветет и пахнет), а девочка категорически в школу не хочет ходить и плачет. Вот как легко из жертвы сделать лгунью. Даже фото в соцсетях с издевками руководство приняло как шутку(.
Чупа-чупс• 03 мая 2019
Ответ дляКапуста Маша
Так всегда было и будет. Мы прошли это уже.
Как-только родители приходят с подобной жалобой, то администрации проще сделать ребенка вруном, чтоб прикрыть свои жопы. От человечности в учителях ни капли нет... Им пофиг ваши дети, их жизни, психика.
Просто .... Редкие.
Elena Zaetc• 03 мая 2019
Т.е. надо сразу писать заяву в полицию?
Некомильфо• 03 мая 2019
Ответ дляКапуста Маша
В полицию нужно писать, а не директору
Некомильфо• 03 мая 2019
Ответ дляElena Zaetc
Т.е. надо сразу писать заяву в полицию?
Пишите в трёх экземплярах директору , полиции и в руо
автор KaterionOK • 03 мая 2019
Ответ дляКапуста Маша
Співчуваю, але бачите, люди пішли до суду і не програли. Як адвокат скажу, можливо, і платили в суді (нажаль, є і таке). Борітеся - поборете. У мене троє дітей, старша в першому класі, і поки що у нас такого немає, але такі з такими речами потрібно боротися. Як зараз ваша дитина?
Наталия Александровна Днепр• 03 мая 2019
Ответ дляГл. Амурная
Вчителів треба притягувати а не батьків
Учителя учат, а родители воспитывают