Радикальная• 06 мая 2019
в гостях у батьків, дідусь вдарив онука
вже другу годину ридаю! багато тексту, але тільки там можу передати всю ситуацію . Спасибі всім, хто дочитав.
Я дуже люблю батьків, вони для мене зробили все можливе. Люблять моіх дітей, синам 5 і 3 майже. Ми навідуємо іх кілька разів на місяць по 2-7 днів, вони нас ждуть і любязно приймають, просять приіхати. Батьки живуть у селі, діти, особливо старший, люблять сюди іздити. Ми ходимо до озера і годуємо качечок, в лісочку є майданчик, ціле пасовище козочок, вони люблять спостерігати. Дідусь тримає курочок і разом з онуками сідають чистити кукурудзу і це вони дуже люблять. В селі багато завжди роботи, у батьків бізнес на землі своіми руками. Дуже втомлюються, стараюся допомогти чим можу, поки гостюємо. Сьогодні багато допомагала я мамі, дідусь пів дня провів з дітьми. Він не звикший до такого шуму гаму, коли ім треба 20 разів сказати, аж поки не перейдеш на крик, щоб вони не брали ножів, чи не сунули руки в трактор, чи вийшли з калюжі, чи не топтали грядку і тд. Старший особливо впертий (в чоловіковій сім´і це сімейна риса, а він і зовні, і характером в той бік). Борюсь, як можу. Зламати його не виходить. Проводимо багато бесід, обмежуємо мультики за непослухання, ставимо у куток, в критичних ситуаціях звязаних з напругою отримав по рукам, кілька разів і по попі вже отримував. Загалом ці покарання він в серйоз не сприймає, бо йому було не боляче, а так, щоб прилякати.
Сьогодні він своєю впертістю вкрай дістав діда. Мій батько не звик, що дитина може отак не слухати зауваження (якщо син вирішив проіхатися велосипедом в грядці куплених черенків хризантем, то йому 3 дорослі людини вслід кричать не ідь, а він поки не доіде до кінця і не зреагує. Ну такий він у мене)
Я була дитиною слухняною, за найменше непослухання був зі сторони батьків крик такий, що я боялася його, як вогню, і не доводила до краів. Мене ніколи не били. Але крику я дуже боялася і плакала. У батька все життя проблеми з алкоголем, кодували його з молоду, вистачало коли на пару місяців, коли на 10 років. Останні 3 роки, після смерті бабусі, в запоі батько часто уходить,мама рятує, знову лікує. Коли не п´є чудовий чоловік, хозяін, батько і дідусь. Коли п´є, то нема життя нікому.....
За ці останні роки особливо нервовий, просто загорається як спічка.
Зайвий раз не чіпаємо.
І от ввечері син не слухався, кілька разів попросили і я, і дідусь, щоб він перестав.
І я чую із сусідньоі кімнати ляпас, такий серйозний хлопок. Він вдарив мого п´ятирічного сина по лиці. Він дуже плакав, ляпас був серйозний. Плакала і я. Він не стримався, але вже по попі б дав, щоб прилякать, не по лиці ж.
Дідусь звичайно сам зрозумів, що погарячкував, але пробачення не попросив. Закрився в кімнаті.
А я реву. Завтра по плану ввечері збиралися додому, навіть не знаю як цілий день себе поводить з батьком.
Як це боляче, коли твою дитину вдарили. Я вперше відчула цей біль всім серцем. Не зможу простити батька. Не було там взагалі такоі ситуаціі, за яку хоч якось треба було бити. Можливо, накричати, віддьоргнути грубо, всадити силком, але не бити, тим паче по лиці.
Ридаю.....
Зайвий раз не чіпаємо.
Ридаю.....
Это Ваше упущение в воспитании. Я лучше своему ребёнку по заду дам, чем ему потом кто-то в лицо зарядит. Отец, конечно, тоже не прав, но я представила ситуацию с неуправляемым ребенком, я бы на его месте ещё и попросила бы больше не приезжать, пока в воспитании пробелы не заполните.
Брехушка• 06 мая 2019
Ответ дляКопирайторша
плакали , всі плакали (с)
Поплакали і знов фіалка розцвіла ( хризантема))))
КаРаКаТиЦа• 06 мая 2019
А дітей у село не везти більше, там за ними око і око потрібне, знаю з досвіду.
энциклопУдия• 06 мая 2019
Ответ дляЧомучка
Была бы девочка, была бы трагедия.
У вас неконтролируемый сын - так что ничего такого смертельного не вижу.
Да, это обидно и даже унизительно - но разве он не унизил дедушку своим пофигизмом??
Поэтому я бы еще и повторила - что это не в последний раз если он продолжит себя ТАК вести.
Дедушке втык отдельно, чтобы мелкий не слышал - что физ меры могут применять только родители, иначе вам тоже придется принимать меры.
Нельзя бить не девочку, ни мальчика.
Иначе мальчик вырастет и начнет сам бить девочек, мальчиков и родителей заодно.
Любое насилие порождает насилие.
Радикальная
• 06 мая 2019
Ответ дляАйпишница
Ну такое. Обидно, досадно, но ладно... Зачем рыдать. Сказать, что вы не приемлете физических наказаний и не позволяете бить ребёнка. Раз. Объяснить ребёнку произошедшее и почему это произошло, исходя из той модели воспитания, которую вы используете. Два. Или не приезжать с двумя шумными малолетними детьми к зависимому человеку с неустойчивой психикой. Это ваш отец, но он больной человек, алкоголизм это болезнь, вдруг, что. Нужно понимать специфику его состояния и не допускать такого либо не ездить, а не рыдать. Идеальной жизни не бывает. Всім нам хотілося б годувати качечок, милуватися козочками і кататися на рожевих поні, жити в мирі та злагоді але, на жаль...
дякую, що ви, адекватна,існуєте.
І за комент по суті дякую
На_оба_рот• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
я теж не з тих, хто стане просто ховати голову, якщо діти неадекватні.
Я готова теж ремнем всипати, якщо заслужить. І буду.це робити, хай навіть якщо скажуть, що мама я не в собі.
Але ж не по лиці дитину. Будь якій людині удар по лиці це як приниження.
Ніби мене батько.принизив відчуття таке
Готова дать ремня и дала ремня-это разные вещи. Если б хоть раз дали, может ваш сын и понял бы быстрее и не проверял бы ораницы дозволенного.
Я не Тролль• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
ви перегинаєте!
На ваші образи не буду відповідать, але нагадаю, що ніде не писала, що дитина неадекват
А якого милого тоді по грядках з хризантемами гасав навіть після того, коли троє людей казало не робити цього?
Я не Тролль• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
значить припарена дочка....
О, признание факта - уже 50% успеха)
задумчивая мордочка• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
ви в собі, ніяких смайлів.
Мені точно не смішно
Скобках в конце предложения - это или улыбка), или огорчение (.
У вас в том месте улыбка стоит.
кошкомышь• 06 мая 2019
4 раза в месяц по 2-7 дней..... да вы просто утомили родителей, которые и та выкалывают тяжело. Дайте им отдохнуть от вас и детей. Едьте домой утром! И 2 месяца не приезжайте.
Я вся ваша• 06 мая 2019
Блін, дівчата, ви що всі якісь неадекватні??? Доросла людина вдарила дитину по обличчю!!! Це нормально??? Навіть хай що він би не зробив, є мати, є батько і є інші способи «заспокоїти» дитину!!! Ви майже всі пишете, що правильно зробив. Щож тут правильного? Автор, вам звісно не приємно, боляче, але то ваш батько, ви і надалі будете приїжджати до батьків, тож маєте сказати батькові,що це був перший в останній раз. Дитині теж маєте пояснити, що так не можна робити в потрібно слухатись коли роблять зауваження дорослі.
КаРаКаТиЦа• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
повірте, я не яжемама.
Вони в мене на голові не сидять і.я всіма силами, з останніх нервів веду бесіди з ними про поведінку.
Навіть сьогодні наголосила йому, що так буває, коли не слухаєшся.
Для прикладу, моя подруга в декреті майже не сиділа з дітьми такого віку, як моі. В неі няня, дітей вона бачить дуже мало і так хвалилася, що в неі няшки. Що розмови допомагають в усьому, фізична сила - це край і руки батькам відрубать, криком нічого не доб´єшся, тільки розмови і повне взаєморозумінн, вчиться чути дітей. “щоб вони не були затюкані батьками, а виросли індивідуальностями ”. Я ій кажу “твльки два варіанти я бачу : або діти затюкані батьками, або батьки затюкані дітьми”. Я не хочу юути затюканою дітьми, тому буду і тюкати, і кричати, якщо заслужить.
Місяць тому подруга втратила роботу і сидить.з.дітьми дома. Пише мені “як ти це все витримуєш, ці істерики, спори, непослухання, я як потерпіла ору цілими днями. Вони такими в мене не були”. Висновок: просто проводила мало часу з ними, на ніч поцілувать це не материнство.
Веду до чого.....я не дозволяю керувати ім світом, просто, мабуть, не вистачає в мене знань як себе треба поводить і як донести йому, поки він всі грані не перейшов
Знову ж таки, з досвіду. Головне, твердість і покарання за непослух. Витримати істерики.
Меряю от единицы• 06 мая 2019
Ответ дляСама не знаю
и тут в теме еще поддерживают ’купите побольше хризантем и пусть топчет сколько хочет’
да-да меня немного удивляет это)) так же как и тема сегодняшняя про садик и девочку,которая всё время отвлекала от разговора.. это как-бы супер, что без насилия, но, блин, невоспитанные дети становятся нормой для многих, судя по отписывающихся в теме)
КаРаКаТиЦа• 06 мая 2019
Ответ дляaromat1
100%. Йому через рік в школу, а він дорослих не чує.
Я б сказала: тату, більше по лиці не бий, краще дай йому по сраці, якщо рука піднімається.
Псувати відносини з батьком не стала заради мами. Але я ще та змія. Як пригадаю, то пригадаю.
Потім тільки не дивуватись, що у школі інших дітей б´є.
ИграйМойГормон• 06 мая 2019
Я мертва від всієї історії... Автор, а Вам перед батьками не соромно за таких дітей? Я б зі стиду згоріла, якби моя власна дитина в носі мене мала і робила збитки моїм батькам, які працю в це все вклали.
І погоджуюсь іншими, Ваші діти не мають поваги ні до Вас, ні до Ваших батьків. Вас це не турбує? Плакати через це не хочеться?
Телефон Рубика• 06 мая 2019
Я прочитала половину и мне уже хочется дать люлей Вашему сыночку.Как это проехаться по хризантемам когда тебе три раза сказали?!я не могу себе такого представить!
На_оба_рот• 06 мая 2019
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор
Ви жуєте соплі і пишете кілометрові пости
Якщо ви так само спілкуєтеся з дітьми, вони вас просто не чують! І ніхто не стане слухати годинами про качечок, курочок, дурочок
Чітко і лаконічно треба, щоб дитина мала терпіння дослухати до кінця!
Кстати, да. Это сосюканье неуместное. Сироп в сиропе. Если автор и в жизни так говорит, то беда.
КаРаКаТиЦа• 06 мая 2019
Ответ дляMs.Кот
Иначе во взрослом возрасте будет от чужих людей по лицу получать, если не научится себя вести адекватно.
Або сам інших бити буде, досвід, що сила вирішує конфлікти, вже одержав.
Ответ дляМеряю от единицы
скажу одно, если я бы в детстве по грядкам велосипедом проехала на глазах у взрослых, мне был бы кирдык от всех) так мило сейчас воспитывают, трое взрослых кричат, а ребенку пофиг вообще, ну и че,пусть кричат...
Да у меня бы ж.па уже бы познакомилась с лозиной
Радикальная
• 06 мая 2019
Ответ дляМудрецыха мира сего
била себя по клавиатуре, что бы это не написать. зачем было рожать второго, если с одним не справляешься?
Ой, як не хочеться мені відповідать на подібні пости....
Коли я завагітніла другим, то старшому було 1.5 роки.
Наймиліший і мега спокійний хлопчик.
По вашій логіці в усіх повинно бути по одній дитині
Наймиліший і мега спокійний хлопчик.
Украиночка• 06 мая 2019
Автор, перестаньте плакать, от этого плохо отцу и мама Ваша тоже плачет - ,,расшатали,, Вы всех, как писали выше.
Ситуация не очень приятная, но тут я на стороне отца. У пожилых людей нервы совсем не те((( + сын постарался.
Именно Вам надо разрешить эту ситуацию, спокойно обьяснить все ребёнку и поговорить с родителями (если считаете нужным, но не в обвинительном тоне).
,,Проехали,, как говориться, будете раздувать, будет хуже всем - Вам, ребёнку, родителям.
Бывает всякое...
Басноплетка• 06 мая 2019
Ответ дляaromat1
Ща мене тут звалюють, але є такі діти- поки по сраці не даси, воно не вгомониться. Але по сраці треба бити спокійно, не в істериці, і пояснити чому. Буде як шовковий. Нє благадарі))))
Так. По сраці варіант)
КаРаКаТиЦа• 06 мая 2019
Ответ дляМеряю от единицы
Бггг, бідою суспільства стають ті, хто не вміє читати і осмислювати інформацію. Я читала ту тему, там не весь час дівчинка перебивала, а відсотків 20 усього спілкування. Але головне своє додумати і висновки зробити. І дурня, що вони хибні
Брехушка• 06 мая 2019
Ответ дляРадикальная
Наймиліший і мега спокійний хлопчик.
Автор проведите беседу с малым, а перед дедушкой извинитесь.
Капуста Маша• 06 мая 2019
Надеюсь вы деду грядку восстановили после сыночка,он ещё терпеливый ,видно долго сдерживался такое терпеть
ЗдесяЯ• 06 мая 2019
Автор, папа не прав конечно что ударил по лицу. Нужно было наказать по другому или Вы должны были не доводить до этой ситуации или предвидеть. Но советую завтра утром или сегодня поговорить с отцом и разрулить ситуацию. Нужно простить и не оставлять этот осадок не Вам и не ему. А лучше всего Вам с сыном извинитсься перед отцом и он уверена что тоже захотеть извинится