миссДавеча• 08 мая 2019

Чи варто здавати старі золоті вироби?

Є сережки і персні моєї мами ще з 80х років. Ніхто не носить, стоять в шкатулці від коли я себе пам´ятаю. Хочу купити собі щось нове, але на щось дійсно гарне з дорогоцінним камінням не вистачає грошей. Може здати старі вироби? З іншого боку це не дуже вигідно, ціна прийому золота в 2,5 рази менша ніж ціна нового. Як би поступили ви?
Называйте меня Повелитель• 08 мая 2019
Переплавка у інший виріб.

Мудробаба• 08 мая 2019
не выгодно конечно...
Ежик Хрюха• 08 мая 2019
Здайте на обмін. Зараз в магазинах Столична можна обміняти грам на грам і доплата за роботу за грам виробу 250 грн
]Mrs.Сексуальность[• 08 мая 2019
Понятно, что невыгодно) но что в таком случае делать со старым? Пусть лежит, просто лежит)
Петя-петушок• 08 мая 2019
У меня лежит немного золота, уже мода прошла на него.
Завтра не пью• 08 мая 2019
Сдайте и купите себе новую радость, а так лежит ’хлам’. На обмен обычно ничего путнего не бывает, одна стандартная штамповка.
Грабля• 08 мая 2019
Практически во всех магазинах принимают лом и могут вам продать любое своё изделие даже без доплаты, если золото дороже выходит. Очень удобно.
Детсадовский полицейский• 08 мая 2019
Ответ дляЕжик Хрюха
Спс, завтра побегу и спрошу у них!
Отполированный Артем• 08 мая 2019
Недавно у фейсбуці жінка з Рівного написала про підробку з ювелірного магазину. Перстень зламався, вона знесла до ювеліра, (це було за кордоном) і він визначив, що це підробка. Звернулись у магазин в Рівному і власниця, щоб не роздувати конфлікт обміняла перстень. Я в шоці, це, скоріше за все, розповсюджена практика. Так що я вам пораджу знайти гарного ювеліра і переплавити.

автор миссДавеча • 08 мая 2019
Ответ дляЕжик Хрюха
Дякую. Подивлюсь що там є.
Муроводчица• 08 мая 2019
Если вы в Киеве - зайдите в ртм (ремточмеханика) , у них заводское золото, есть обмен - грамм/грамм и доплата за работу,
Имхо, у них золото лучше чем у столичной, выглядит надёжнее чтоли
ЗлойанОним• 08 мая 2019
Работала в РТМ, ихнее золото самое хужее что есть там в продаже