Утка_в_тапках• 13 мая 2019
Який вiн крутий! Поважаю за свiдомiсть i позицiю!фото
Хто вперше баче, це солicт Козак систем, Iван Леньо. Закохана в його спiв, i взагалi нього))
Дуже цiкава патрiотична людина, повага!
Утка_в_тапках
• 13 мая 2019
Хто не дивився його iнтерв´ю з Янiною Соколовою на 5-му каналi,дуже раджу! Сильно та емоцiйно! Мало таких людей
Утка_в_тапках
• 13 мая 2019
Ответ дляНу ниче се
А як Ваша патріотичність виражається?
А яка рiзниця? Тема про творчiсть талоновитоi людини
Прыг-скок• 13 мая 2019
Я Янину смотрела до выборов. Обожаю группу Козак Систем но Янину до блевоты не переношу.
фрау Гитта• 13 мая 2019
Так, він позитивний і глибокий. Я їх теж в машині слухаю. Поважаю його, не кожен наважиться написати і виконувати пісні на слова українських класиків. І на такому рівні.
Утка_в_тапках
• 13 мая 2019
Ответ дляПрыг-скок
Клас, думала мало хто таку музику слухаэ((
Утка_в_тапках
• 13 мая 2019
Ответ дляфрау Гитта
Так, дуже глибокий
Сигарный шланг• 13 мая 2019
Случайно попала на его выступление в Батурине, очень понравился, сильно, мощно и в живую
Утка_в_тапках
• 13 мая 2019
Ответ дляSoLgAvAl
очень нравится :-) Ходила на концерт, энергетика у него...ух
Заздрю! На живому концертi не була, влiтку в Полтаву до них збираюся
Але живi концерти до дир заслухала, особливо на атласi
Утка_в_тапках
• 13 мая 2019
Ответ дляАБВГДейка
Это который за порошенко скакал? Наскакал на 5-тыс канал, молодэць
Не скакав, а пiдтримав.
Сумчатая кошка• 13 мая 2019
Це парубок з той групи ’Казаки’, яку наш майбутьній пан президент копіював на втіху глядачам?
фрау Гитта• 13 мая 2019
Ответ дляПодметайло
Мені здається, що Ви правильно думали. Це ж не масовий продукт, ніша свого роду. Від освіти дуже залежить смак, рівня свідомості, світогляду.
Жена_КотораяСтена• 13 мая 2019
Ответ дляСигарный шланг
В цьому році 16 червня на Батуринфест ’Шабля’ знову буде їхній виступ)
Утка_в_тапках
• 13 мая 2019
Ответ дляСумчатая кошка
Нi
Це гурт Козак систем, ранiше вони називалися Гайдамаки
Це этно-рок
Прыг-скок• 13 мая 2019
Ответ дляПодметайло
Я многие украинские группы и исполнителей слушаю - один у каное, Vivienne Mort, Кристина Соловий, ДахаБраха (и все к чему приложил руку Троицкий), Hardkiss, Жадан та собаки.
Утка_в_тапках
• 13 мая 2019
Ответ дляфрау Гитта
Так, на жаль.
У нас швидше на Полякову пойдуть чи Потапа, якiсний продукт в iгнорi(
Утка_в_тапках
• 13 мая 2019
Ответ дляПрыг-скок
Жадана дуже поважаю
А пiсня ’Коли вона’ ,яку вiн написав для Козак систем моя улюблена
фрау Гитта• 13 мая 2019
Ответ дляПрыг-скок
Вау, навіть тут є таки однодумці))
В Молодому якось потрапила на виставу, де музика vivienne mort використовується. І в кінці її саму з залу на сцену запросили. Дуже сильні пісні, а дівчина виявилася тендітна і маленька, як очеретиночка)
Прыг-скок• 13 мая 2019
Ответ дляПодметайло
Жадана дуже поважаю
Это музыка формата фестивалей. Если не ездили обязательно хоть один раз нужно побывать. Эти группы в записи ни о чем если вы в живую не слушали.
Ну ниче се• 13 мая 2019
Ответ дляПодметайло
Не скакав, а пiдтримав.
Порошенко підтримав війну,а ця глибока і патріотична людина підтримала Порошенка.....Тут патріотичність тільки пусті слова.
Прыг-скок• 13 мая 2019
Ответ дляSoLgAvAl
в Атласе как раз были на концерте.
Молодцы козаки, выкладываются на полную.
Я в атласе люблю Селекцию от джем фм. Всегда достойные концерты.
Катастрофа• 13 мая 2019
Ответ дляСумчатая кошка
Вы сделали мой день

Какой шикарный президент!!

Глубоководная селедка• 13 мая 2019
Ответ дляНу ниче се
+100500
Амели на мели• 13 мая 2019
Я тоже очень люблю его и его группу.
С его свидомистю, слава богу, не столкнулась, не интересуюсь этим.