Кукарикуууууу• 17 мая 2019
Святослав Вакарчук заявил о создании политической партии Голос
Музикант Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії "Голос" і намір балотуватися у Верховну Раду на осінніх виборах.
Про це він заявив у четвер у Києві.
"Ми партія "Голос" йдемо в парламент, щоб знищити стару політику і творити політику нову. Політику, яка принесе нам справжні зміни", - заявив він.
За його словами, "стара політика - це сліпа віра в президента", але "нового прізвища у кабінеті на Банковій недостатньо".
Серед членів своєї команди Вакарчук представив:
Юлію Клименко (екс-заступниця міністра економіки),
Ярослава Юрчишина (колишній виконавчий директор української філії Transparency International),
Юрія Соколова (кардіолог і академік),
Андрія Шараскіна (кіборг із позивним "Богема"),
Соломію Бобровську, (громадська активістка, волонтерка, в.о. глави Одеської ОДА у 2016-2017 роках).
Вакарчук запевнив, що партія не братиме жодної копійки в олігархів, а фінансуватиме її прозорий бізнес і прості українці. Зараз партія перебуває у процесі реєстрації.
Співак також озвучив основні пріоритети "нової політики" анонсованої партії: інтереси громадян України – понад усе; екзистенційний вибір України – Європа; один закон для всіх; вільна економіка без олігархів; влада підзвітна громадянам України.
Про це він заявив у четвер у Києві.
Юрія Соколова (кардіолог і академік),
Зоя Жорівна• 17 мая 2019
Ответ длягодовасик
Та не, $ всегда побеждают, у всего есть цена. Так и будем в дураках сидеть, а нам будут каждые выборы подсовывать ’честных’ певцов, полковников, шоу- менов. А нужно всего навсего судовую реформу сделать, чтоб инвесторы пошли, а этого наши олигархи недопустят. Наши олигархи- кукловоды будут дешёвых актёров нам совать, а денежки свои продолжать под это дело воровать, а вы бегайте новые лица выбирайте. Главное оставайтесь такими же придурками и схемы не ломайте
Пророкую цьому чуваку з бандою 4 проценти голосів на виборах
Я не такая• 17 мая 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
А шо , новий закон дали, шо туди беруть лиш з фефектами фікції?І нашо я малого до логопеда водила, спортила майбутнє дитині
Там ещё выше должности есть, но для этого надо в тюрьме посидеть. Президент сидел, генпрокурор сидел.
В украинской политике нормальных нет.
годовасик• 17 мая 2019
Ответ дляРусская Богатырша
Святик петин запроданец. Впрочем вова тоже
Петя маленькая рыбка, он ничего по сути не решает. Про его могущество больше мифов
Зоя Жорівна• 17 мая 2019
Ответ дляЯ не такая
В украинской политике нормальных нет.
Може і сяде посиде трохи Славко? На шо не підеш заради України! Традиції то є міць!
Я не такая• 17 мая 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
По физическим и умственным параметрам Славик движется в правильном направлении
Белочкой зови• 17 мая 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
Шо з його жінсами? Я їх не поняла. Якось невпевнено і сиволапо він виліз і проказав слова. А мені хотілось крикнути через смартфон- не вірю, давай спочатку, ще дубль. Мені купа інсайтів нехороших була, мені не сподобалось те, що я спостерігала.
Ну конечно. Не то что Вовка, да? У того ж все отрепетированно, все за ранее снято. Никаких прямых эфиров. Янык тоже не плохо выглядел на прессконференциях из Росстоффа, не то Петця в к концу срока....
Перемелица• 17 мая 2019
Пусть свои миллионы даст на партию
Он довольно мерзкий тип , и продажный
Пусть пищит на сцене себе
В президенты Кузьму надо было
Он довольно мерзкий тип , и продажный
Пусть пищит на сцене себе
В президенты Кузьму надо было
Зоя Жорівна• 17 мая 2019
Дівчата, дивлюсь я на його втомлене обличчя, і таке враження, що йому погрожували, щоб він вийшов промекав той текст. Нема іскри, нема вогню, такі інколи люди зморені на базарах сільгосппродукцію продають, але їх я розумію, наше село- це випробовування . А цей чого сумний?
Белочкой зови• 17 мая 2019
Ответ дляПеремелица
Пусть свои миллионы даст на партию
Он довольно мерзкий тип , и продажный
Пусть пищит на сцене себе
В президенты Кузьму надо было
Он довольно мерзкий тип , и продажный
Пусть пищит на сцене себе
В президенты Кузьму надо было
Это того, который за Яныка топил в 2004-м, а потом говорил - а что, мне тогда сказали, что если я этого делать не буду, то меня нигде на ТВ больше не будет. Что я должен был делать?
Зоя Жорівна• 17 мая 2019
Ответ дляБелочкой зови
Від Славка громадяни чекали більшого, шо не кажіть.... Він же фронтмен, великий артист і совість всіх революцій. А він стратив. Чи бюджет не дозволив? Чи поспіхом робилося?
ВЫВсеВрете• 17 мая 2019
Лавры ЗЕ не дают покоя вакарчуку, жаба она такая) )) Он все думал и гадал идти ли ему в президенты, и понял что на месте ЗЕ мог бы быть он))) это мое видение этой ситуации. Тем более он когда понял что ЗЕ выбился вперёд по рейтингам, то выступил с призывом не голосовать по приколу)))
Из Кукуева я• 17 мая 2019
пришлось пойти посмотреть сколько ему лет. 3 дня назад 44 исполнилось... нда... превратился в какого-то утомленного стремительно сдающего и стареющего дядьку
Зоя Жорівна• 17 мая 2019
Ответ дляВЫВсеВрете
Жаба жабою, але його висування встигло скиснути, як борщ, поки він чепурився.
Белочкой зови• 17 мая 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
А шо так? Чем хуже Зелечки? Посидевший, да, не подкрасился?
годовасик• 17 мая 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
Та это он типа об Украине и украинцах переживает
, лицедей
Зоя Жорівна• 17 мая 2019
Ответ дляБелочкой зови
Нема запалу. Зеля мені був як дивина, а цей Славко зовсім як інородне тіло.
Белочкой зови• 17 мая 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
А в чому стратив? Треба було презентацію на стадіоні?
Из Кукуева я• 17 мая 2019
Ответ дляграфиняВишенка
А Потап партию ’Мозги’ еще не создал)? Оля Полякова партию ’Ноги’?
Андрей Данилко партию ’Хорошо!’ Винник ’Нино’, Поплавский ’Юний орел’.
ВЫВсеВрете• 17 мая 2019
Ответ длягодовасик
+100%
КокошинЭль• 17 мая 2019
Ответ дляВЫВсеВрете
гражданинГрубиян• 17 мая 2019
Ответ дляБелочкой зови
Ничем не лучше. Ещё партию ’Поющие трусы’ и никто вообще о политике думать не будет.
Белочкой зови• 17 мая 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
Обирати презедента за ознакою дивини? О, далеко підете
Зоя Жорівна• 17 мая 2019
Ответ дляБелочкой зови
Місце не важливе! Важлива ідея, енергія, рух! А враження, що сіли на пікнік біля болота з жабами. Непродумано дуже. Як так? В нього ж досвід цих рухів величезний!
Белочкой зови• 17 мая 2019
Ответ длягражданинГрубиян
Ну пипл же хавает
А шо такое? Хлеба нет и не предвидится, наслаждайтесь зрелищами
графиняВишенка• 17 мая 2019
Ответ дляИз Кукуева я
Нет, Данилко партию ’Вера’.
Винник - ’партию вовчиць’)))
Зоя Жорівна• 17 мая 2019
Ответ дляБелочкой зови
Хіба ж це я обрала? Чи стверджувала, що його обрали, бо дивина? Я пишу про свої враження від кандидата, а ви притягнули сюди вибір 3/ 4 тих, хто голосував.