Фокус-Покус• 20 мая 2019

Владимир! Молодец!

Молодец!
Выступил очень достойно!
Metelitsa• 29 мая 2019
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В новостях прочитала такое...
Зеленський повернув Саакашвілі громадянство
На сайті Адміністрації президента України Володимира Зеленського опубілкований указ, який виключає положення щодо втрати Міхеїлом Сакашвілі укарїнського громадянства.
«Внести до указу президента України від 26 липня 2017 року № 196 «Про припинення громадянства України Бондарєвої Т., Корнійчук О.А., Коротецького Л.О. та інших осіб» зміну, виключивши положення щодо втрати Саакашвілі Міхеїлом громадянства України», – йдеться в тексті указу від 28 травня.
22 травня адвокат колишнього президента Грузії, екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що подав до Адміністрації президента Володимира Зеленського лист Саакашвілі з проханням повернути йому громадянство України.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-saakashvili/29...
а на хлеб это решение можно намазать? а то Пороха попрекали тем. что результат его работы на хлеб не намажешь.
А Саакашливили можно будет намазать на хлеб?

Tory_82• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
так, не буде.
Мінімум чотири місяці. може. більше....
Так что, доллар наконец то будет по 10?? Ура товарищи!
Tory_82• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
Metelitsa• 29 мая 2019
Ответ дляTory_82
ага, и зарплата учителям 4000 долл....)
Metelitsa• 29 мая 2019
Ответ дляTory_82
кінець епохи бідності настав ще 21 квітня.
Коли вже рішення та укази ПреЗедента можна буде намазувати на хліб?
Tory_82• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
Еще рано)))
mariya59• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
Ну, чтобы Вы меня правильно поняли - я голосовала не за хлеб с маслом.... И не за немедленное понижение тарифов и повышение з/п учителям. Я не живу только сегодняшним днем.)
mariya59• 29 мая 2019
Володимир Зеленський поїде до Брюсселю. Це його перший закордонний візит на посаді президента
Робочий візит президента Володимира Зеленського відбудеться 4-5 червня до інституцій Європейського Союзу та НАТО у Брюсселі.
Як повідомляє прес-служба глави держави, заплановані зустрічі Зеленського з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером, генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, а також іншими високопосадовцями європейських та євроатлантичних структур.
Очільник держави розкаже партнерам у ЄС і НАТО про безпекову ситуацію на сході України, обговорить шляхи активізації міжнародних зусиль для завершення війни на Донбасі, обміняється думками з лідерам інституцій ЄС і НАТО про подальші ключові реформи в Україні.
https://thebabel.com.ua/news/30951-volodimir-zelen...
АргентинА• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
прошел месяц после выборов, Узеленского наконец-то нашли комнату.
Еще через месяц найдут РНБО....

вообще-то эти вопросы должны были проговорить при передаче дел, но Узеленского были заняты гастролями по Турции. Не до переговорных комнат им было....
стыдоба....
Точно!)))

Ilona Kolesnyk• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
На всі 73% не вистачить, але якщо економно
АргентинА• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
ага, и зарплата учителям 4000 долл....)
Это святое, и даже не обсуждается!
Предлагаю кандидатуру олигарха, которого нужно потрусить, чтоб на зарплату учителям хвалило- Ко-ло-мой..!!! Зе говорил, что одного олигарха будет достаточно, чтоб 10 лет платить учителям по 4000 у.е.
Metelitsa• 29 мая 2019
Ответ дляАргентинА
Точно!)))
ПрофффеСССССионалы пришли, спустя месяц начали интересоваться своими рабочими местами. Возникает вопрос: где они работали прошедшие 10 дней после инаугурации, что ничего не видели?

бухали?)))) (вопрос риторический)

через месяц после инаугурации они соизволили поинтересоваться оборудованием рабочих кабинетов.... мда....
Metelitsa• 29 мая 2019
Ответ дляАргентинА
Это святое, и даже не обсуждается!
Вам 10 процентов положено))))

бигборды ’сдай коррупционера - получи 10%’.

Мы хотим сдать комолойского. куда бы нам позвонить?)))
АргентинА• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
Это вместо черной икры??? Не о таком ’конце эпохи бедности’ мы мечтали
АргентинА• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
Вам 10 процентов положено))))

Я свои 10% отдам на зарплату врачам! Им тоже должно хватить!
Я уже и забыла, что были такие бигборды... эхх.. )))
fibinika• 29 мая 2019
Ответ дляavicber
ну то ли дело Порох, а то ли дело ЗЕ)
сравнили волка с овцой)
Не надо этим сравнением обижать хищника)
fibinika• 29 мая 2019
Ответ дляfrolik
Оце так перемога! Голова РНБО - особа, що ймовірно має громадянство іншої держави, а його дружина - 100% має громадянство іншої держави, він сам це підтверджував. Яке нове, а головне - нічим не заплямоване обличчя! Жодного оффшорного скандалу ! Жодного зв´язку з пАпередниками!
А можно узнать не заплямованне обличчя при власти По?кто то был без связей?
frolik• 29 мая 2019
Ответ дляfibinika
Скажіть мені, будь ласка, до чого тут По? Він програв вибори ще у квітні місяці і склав свої повноваження.
Tory_82• 29 мая 2019
https://www.facebook.com/zelenskiy95?fref=search&_...
Видели?? Это просто пи-пи-пи

avicber• 29 мая 2019
Ответ дляfibinika
овца - травоядное) ее тяжело обидеть. Хотя... вова может.
Metelitsa• 29 мая 2019
Владимир! Молодец!

МВС зняло з розшуку екс-голову правління ’Укртранснафти’ Олександра Лазорка, який до Укртранснафти очолював підприємства групи ’Приват’ Коломойського. Його розшук, як відомо, у 2015 році ініціювала СБУ. Інкримінували 4 епізоди, в тому числі незаконну викачку нафти з магістральних нафтопроводів та протиправні угоди щодо зберігання нафти зі структурою ’Привату’. Дізнавшись про те, що за привласнення держмайна в особливо великих розмірах йому світить від 7 до 12 років, Лазорко втік у Великобританію, де попросив політичного притулку.
Сам Лазорко вже підтвердив дану інформацію (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2064729353...) непрямим чином, подякувавши користувачам фейсбуку, які привітали його з цією визначною подією в його житті. ’Дякую, нова сторінка починається’, - написав він.

У МВС поки не пояснюють причини зняття Лазорка з розшуку, але кажуть, що знімають з бази людину лише, коли приходить відповідний запит від ініціаторів розслідування. Розслідування, нагадуємо, ініціювало СБУ, якою з поточного понеділка має чи-то докеровувати відставлений голова Грицак, чи-то керувати призначений Зеленським Іван Баканов (https://t.me/The_Newsroom/1971). Радниками якого виступають чи-то недопризначений у Службу зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв, чи-то одіозні генерали Верхогляд і Кміта. Ми з задоволенням додамо в цей текст комент (якщо такий з´явиться) одного з кандидатів у прем´єри, за версією Коломойського, Арсена Авакова. А також коментарі від невідомо ким керованої нині Служби безпеки України.

The Newsroom
наступає кінець епохи бідності одної відомої особи....
avicber• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
Владимир! Молодец!

The Newsroom
зато вова шаурму ест на заправке.
бляха-муха.
Metelitsa• 29 мая 2019
Ответ дляavicber
зато вова шаурму ест на заправке.
бляха-муха.
он знает, что Лазорко возвращают, он с ним уже встречался. Фото было сделано 21/05/2019 года

Это он посодействовал, назначив в СБУ Баканова, а по факту там рулят ’опытные’ его товарищи, которые примают нужные решения.

Зеботы, это великолепно!!!!
.Продолжаем в том духе и темпе катиться по наклонной
Metelitsa• 29 мая 2019
Ответ дляavicber
зато вова шаурму ест на заправке.
бляха-муха.
так выглядит борьба с олигархами. а мы и не подозревали, что так можно...
вот Порох лох....
Elektra• 29 мая 2019
Зеленский внес в Раду закон об импичменте

’В Верховную раду подан законопроект об устранении президента с поста - импичмент. Обещание которое было дано - выполнено... Такого законопроекта как у нас нет’, - заявил Стефанчук.

https://www.rbc.ua/rus/news/zelenskiy-vnes-radu-za...

Проект Закону про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf35...
АргентинА• 29 мая 2019
Ответ дляTory_82
Видели?? Это просто пи-пи-пи
Удалено администрацией...
Tory_82• 29 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
вот Порох лох....
Та да....всего то надо было шаурму поесть.
Tory_82• 29 мая 2019
Ответ дляАргентинА
Удалено администрацией...
Неее сеть забегаловок ,,Узеленского,,. Меню будет состоять из вопросов, вынесенных на референдум!
АргентинА• 29 мая 2019
Ответ дляElektra

Пристально следим за дальнейшей судьбой законопроекта
Tory_82• 29 мая 2019
Ответ дляАргентинА
Удалено администрацией...
Вы думаете он в жизни шаурму ест? Этот парень из народа. Да там и кусал наверно не он. Лысому дали куснуть или толстому.