Доль Чекомбана• 30 мая 2019
Опечатка в фамилии билета по Украине
Девочки, сегодня выкупила два билета через приват 24, а потом заметила, что в фамилии допустила ошибку, вернее опечатку в букве. Критично ли это? Можно как-то исправить?
УлыбАчка• 30 мая 2019
Да кто там смотрит пристально, тем более по Украине. Сколько езжу, даже паспорта не показываем.
ОдинРазНадетое• 30 мая 2019
Також при придбанні квитків потрібно уважно перевіряти правильність написання імені та прізвища. Якщо квиток купується через касу, то всі дані потрібно перевірити, не відходячи від неї. У квитках допускається не більше ТРЬОХ помилок при написанні прізвища та імені пасажира.