Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Мальчун-задирун• 08 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
Підкажіть можливо хтось брав такий комбінезон. Брати 104 чи 110. Зараз зріс 102.
Я брала схожий з єдинорогами ліловий 5/6 років на зріст 110 чудово.
Пишущаяся• 08 сентября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую
Котомафия• 10 сентября 2024
Підскажіть, ліміт замовлення 150 євро так і залишився? Щоб не платити за розтаможку
миссАрфография• 10 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
мали багато такого плану комбінезонів, завжди беру розмір в розмір, сідає чудово. З адекватним запасом. У мене донька струнка, але висока. Беру саме по фактичному віку (2-3-4-5 років і так далі)
Гжегож Бженчишчикевич• 16 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
О, і мене цікавить цей комбінезон і розмір . Бо дитині 4 роки, носим 110 розмір. Не придумаю, брати 104-110 чи 110-116
Гжегож Бженчишчикевич• 16 сентября 2024
І ще, може хто підкаже, чи є в Нексті комбінезони зимові з закритою ніжкою. Дитині буде 6 місяців взимку
Пишущаяся• 16 сентября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Сьогодні забрала, брала 4-5 то зовсім трошки довгий в ніжках, ще два місяці + взуття то буде добре. Менший був би в притик. Але плащовка тонка.
Гжегож Бженчишчикевич• 17 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
Вам якість не сподобалась ? Дякую за відповідь!
Пишущаяся• 17 сентября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Попередній був рожевий блискучий, то він якось тепліше виглядав і його можна було легко протерти. Цей буде гіший в догляді. Але лишила. Можу скинути фото
Гжегож Бженчишчикевич• 17 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
Скиньте будь ласка 🙏
Дама_с_коготками• 03 октября 2024
ні, тільки Заохочення за реєстрацію
Після успішної реєстрації нового облікового запису на ваш рахунок буде автоматично завантажено 10% знижки.
Julietta86• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
ні, тільки Заохочення за реєстрацію
Цієї акції вже немає, з місяць вже або навіть більше..
Карапулька• 15 октября 2024
Дівчата, підскажіть чи ця модель утеплена (з підкладкою)? Склад пише 59 бавовна 40 поліестер
Порадьте джогери штани (не спортивні) утеплені
Пишущаяся• 15 октября 2024
Ответ дляКарапулька
Ні немає там підкладки, я повернула такі, дуже широкі, що таких як мій могло двоє влізти. Але він худий
Гжегож Бженчишчикевич• 21 октября 2024
Julietta86• 22 октября 2024
Дівчат, у вас теж не працює з другої половини дня сайт?
Спочатку не змогла оплатити, тепер взагалі помилку вибиває при просмотрі товару.
Evangelina1406• 26 октября 2024
Чи бувають на Нексті якість знижки чи акції на чорну п´ятницю? Може хтось пам´ятає за попередні роки?
Пописанная парта• 27 октября 2024
Ответ дляEvangelina1406
Ні, на нашому ні
Не гоню• 02 ноября 2024
Дівчатка, може хтось брав таку куртку з розділу хлопці. Як вам по якості і розміру на зріст 160? Тепла?
Я_и_моя_собака• 20 ноября 2024
Ответ дляJulietta86
Дівчата, бачили ціни знову підняли. Приблизно на 5%
Так, підняли. Тільки не зрозуміло, чому?
Курс на місці. Євро, навпаки, знизився
Точная копия плова• 21 ноября 2024
Ответ дляJulietta86
Нормально так підняли, В мене в кошику було три речі, що подруга попросила замовити. Кожна річ подорожчала на 100 грн і вище. Якщо чоловічий жилет був 2054 грн, а став 2158 грн, то ще норм, а от піжама з шортами подорожчала на 100 грн, то це вже відчутно.