Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Смурфик• 25 апреля 2024
Ответ длямадам Везувий
Тільки з Некст Україна буде безкоштовна доставка. З Некст Англія вона платна і через перевізника, а не на пряму з сайту.
Некст Украина и оформляла
Но не пишет что бесплатно дрставляется(
Точная копия плова• 25 апреля 2024
Ответ дляСмурфик
Некст Украина и оформляла
Но не пишет что бесплатно дрставляется(
Некст Україна безкоштовна доставка від 1000 грн. Раніше була від 700 грн
Мамуся Ируся• 26 апреля 2024
Next знову підняв ціни (((
Помітила сьогодні. Вранці була одна ціна, після обіду вже інша.
мадам Везувий• 26 апреля 2024
Ответ дляМамуся Ируся
Next знову підняв ціни (((
Я ще позавчора помітила що підняли ціну на одну річ яка була мені потрібна. І тижні 2 назад підняли ціни на речі на які мабуть помилково їх такими встановили, бо там було що ціна на один колір на багато нижча ніж на інші, а два тижні назад їх вирівняли і підняли і на той колір. Так що вони постійно щось роблять з цінами, але ми не все помічаємо.
Я_и_моя_собака• 26 апреля 2024
Теж помітила, що з ранку була одна ціна, ввечері- інша. Дитячі штани подорожчали і тонкі, і теплі.
Мальчун-задирун• 07 мая 2024
Девочки,что берете на Нексте?Давно не покупала,вчера зашла-цены жесть.Даже приятная скидка не спасает.Все молчат про акцию?
мадам Везувий• 07 мая 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Акции как таковой нет. Это просто дали скидку тем кто давно не покупал. У меня 20 аккаунтов, скидку дали одному.
Мальчун-задирун• 07 мая 2024
Ответ длямадам Везувий
Ого,я думала всем.
Дівчина Бобула• 08 мая 2024
девочки подскажите как с размерами, на рост 135 какой брать размер ? интересуют поло. спасибо
Я_и_моя_собака• 09 мая 2024
Ответ длямадам Везувий
Подскажите, а скидку дают, если только зарегистрировался?
Мальчун-задирун• 10 мая 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Нет и кодов с распродажей нет давно
мадам Везувий• 10 мая 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ні, мені дали на найстаріший аккаунт, якому років 8 вже мабуть, але я пів року на нього не купувала.
Я_и_моя_собака• 16 мая 2024
Ответ дляMarousia
Добрий день. Які терміни повернення коштів? Вже 14 днів пройшло.
Пишіть їм у чат, напомніть про себе
Залізний кіготь• 11 июня 2024
Ответ дляMarousia
перевірте, може їх вам уже повернули
вони часто днем оплати заходять нахад, можна і не помітити як невелика сума
Elena-eedc• 15 июня 2024
Только что хотела оплатить, дальше адреса не двинулось (я раз в месяц покупаю). Исчезла кнопка ’здийснити оплату’ (я с компа).
буреЛОМКА• 07 июля 2024
Що це з розмірами білизни на Нексті? Яка це система? Англійський 14 розмір жіночих трусиків - то який тепер?
Мамуся Ируся• 08 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
EU 42 - UK 14
буреЛОМКА• 16 июля 2024
Чи можливе повернення білизни на Нексті? Якщо її не розпаковувати взагалі, а так і повернути в первозданному вигляді?
На сайті пише, що toiletries туалетні приналежності повертають лише, якщо є дефект. Не знаю англійську, не можу зрозуміти з перекладу, що це.
Ответ длябуреЛОМКА
Можливе. Повертала декілька раз.
буреЛОМКА• 16 июля 2024
Ответ дляhrystia
Можливе. Повертала декілька раз.
Дякую. Бо я згарячу наколотила з тими розмірами. Треба було прийти спочатку сюди і спитати в мудрих людей. Але ж ні, то як припече замовляти вже й негайно, то нема на то ради.
миссАрфография• 04 августа 2024
Ответ дляПописанная парта
Вже доставка від 1500 безкоштовна(
теж сьогодні побачила, в липні ще від 1000 було
Найщасливіша• 14 августа 2024