KROX@• 30 июня 2019
Чоловік йде з сім´ї!!! Що робити?
Разом вже 7 років. Познайомилися після школи, в нього дуже порядна родина, вони йому дали і будинок, і авто, і ще бізнес. Спочатку все було добре, а потім якось пристрасть зникла, але все одно ми були як друзі. Я не працюю, по дому роблю все - прибирання, сніданки, вечері - все на мені. Дітей немає. І ось нещодавно я почала помічати, що він став якийсь закритий, нічого не розказує затримується на роботі, приходить трішки роздратований. Коли був у ванній, почала дивитись телефон - ну і там вона... Я вивела його на розмову, виявилось, що з нею і секс хороший, і вона вдома не сидить, а працює, коротше ну прямо така ідеальна жінка. А зі мною начебто і поговорити нема про що, і вибачте - мінет не роблю. Почав натякати на розлучення. Я дуже засмутилася.... Тепер не знаю, що робити... До батьків їхати не варіант - вони в селі живуть і там не дуже умови, на роботу я не знаю яку йти, бо ніколи не працювала... Як втримати чоловіка? Бо просто не зможу без нього.
Красавица писяная• 30 июня 2019
Почему не учились выйдя замуж, не развивались, вашего мужа можно понять
ЗавЛабСнаб• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
в мене немає вищої освіти, яка робота мені світить? підлогу прибирати?
Есть много профессий, где нет необходимости в ВО. Кто ищет, тот найдет
Аль_де_Барановна• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
Идите учиться, получать во, а пока пилите ногти и клейте ресницы
или назад в село, но не надо.
KROX@
• 30 июня 2019
Ответ дляПесиКот
А почему минет не делаете? Наверное, с вами скучно во всех смыслах. Мужчину можно понять.
я погоджуюсь, у сексі я трішки сором´язива і не вмію бути порно-актисою)) ми з чоловіком одне у одного перші, тому коли все починалося, було нормально і без мінету... а зараз останній секс був рік тому, якщо чесно, і мене немає бажання
Марфушечка душечка• 30 июня 2019
Ответ для4есотка
Сидеть дома не имея детей???
Я понимаю Вашего мужа((((
Я сижу дома не имея детей, всегда нсть о чем поговорить с мужем, он всегда советуется со мной по работе и тд, много времени проводим вдвоем, интерес мужа не угасает
Бегущаяпо• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
вищої освіти немає, ми як раз з ним познайомилися після школи і там не було в мене часу на навчання... а зараз навіть не знаю, як я піду вчитися і на кого. Я не уявляю, яка професія мені довподоби, і я взагалі не бачу себе у офісі десь, у колективі
Маникюр-педикюр-реснички. Всегда востребовано. Но там тоже надо постоянно оттачивать мастерство, иначе постоянных клиентов не будет. А зарабатывают они не плохо
Добра всем!• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
Борщі варили цілодобово?
Відпустіть чоловіка - у нього справді з вами життя як у в´язниці.
Уявіть, що вас посадили перед телевізором, прив´язали і включили таку, знаєте, заставку. І так на все життя...
Мамаша в бигудях• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
Зачем Вы пишите глупости??? И ЧЕМ же Вы были заняты,что у Вас не было времени учиться?????
ШапкаУшанка• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
А чем же были так заняты после школы, что учиться не было времени Да еще на всем готовом?
РукиМыли?• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
Вам всего лет 25! У Вас еще полно времени на получение образования, реализации себя, создания новой семьи и рождения детей. Не теряйте время на нытье, переворачивайте эту страницу и айда в новую жизнь!
KROX@
• 30 июня 2019
Ответ дляПесиКот
А почему не учились все эти годы? Деньги же были, я так понимаю
ви знаєте, я про це не думала, та й чоловік не наполягав, що мені потрібна освіта... всіх це влаштовувало
Удачная• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
Ви жартуєте що рік тому? Для чоловіка секс дуже важлива складова
YuliaYuliaYulia• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
Бедный муж.
Мамаша в бигудях• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
будинок великий і ділянка теж, часто у саду пораюсь, по дому прибирання постійні, смачні страви.. ну і їзжу в епіцентр, щоб прикупити щось гарненьке для будинку
Господи...
Такое примитивная и недалёкая жизнь
Аль_де_Барановна• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
И так 7 лет? Тролляка
KROX@
• 30 июня 2019
Ответ дляБегущаяпо
так, я думала, але на курси теж потрібні гроші, а ось буквально вчора чоловік забрав картку, якою я розраховувалася, і все, немає в мене нічого(((
Блондинка в Шоколаде• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@

УлыбАчка• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
Сколько вам лет?
Не надо печалиться• 30 июня 2019
В данной ситуации, когда дело зашло слишком далеко, и все все знают, выход у Вас только один. Это откровенный разговор с мужем. Если там не просто интрижка, а серьезные чувства и намерения с обеих сторон, то Вы ничего не сделаете уже. Прийдется подстраиваться под суровые реалии жизни- съезжать с квартиры, искать работу и т д. Если же он скажет, что готов ждать Ваших изменений, то срочно вперёд- учитесь, ищите работу, займитесь собой, родите ребёнка. Как-то так.
Добра всем!• 30 июня 2019
Ответ дляМаксХмара
Народжувати!
Правильно. Якщо ти повний ноль в усьому, тобі лишається лише плодитись. Ще таких самих нулів наштампувати.
ПесиКот• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
Ой, автор, непростая у вас ситуация. Видно, что вы добрый человек, но вам надо браться за себя. Как видите, муж может уйти, заболеть, умереть. Так что нужно менять свое отношение к жизни.
котопёс• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
У вас вихід розлучайтесь та їдьте за кордон. Повпахуєте фізично кілька років, заробите на житло, освіту, оприділитесь ким хочете стати. Дякуйте долі що у вас ще нема дітей і ви молода.
Губы_зубы• 30 июня 2019
Ответ дляKROX@
емое, а если бы муж не к другой ушел, а умер, вы бы рядом с ним тоже сразу? Прям ничего не могу, ничего не хочу
Удачная• 30 июня 2019
Ответ дляДобра всем!
Дітьми ще ніхто нікого не втримав